390 ден. за SWS прочистувач на вода за пиење

Со купување на овој ваучер добивате 15 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • 7 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  15.11.2019  до  22.11.2019 

Добивате:
 SWS прочистувач на вода за пиење
• Има копче што ја менува нефилтрираната вода во филтрирана со помош на КДФ-Нано технологија што ги уништува сите бактерии
• Керамичкиот филтер може лесно да се чисти и повторно да се користи. Насобраните нечистотии се видливи на самиот филтер
• Ако квалитетот на водата во вашата област е навистина лош, филтерот треба почесто да се чисти
• Уредот доаѓа со сите потребни додатоци за да можете лесно да го инсталирате на вашата чешма
• Филтрирајте ја и прочистете водата, дајте му на вашето семејство само најдобра и здрава вода
• Овој филтер за вода ќе ви помогне да го направите највкусното кафе или чај
Појаснување:
• Чиста вода за пиење е голем проблем денес. Затоа што водата е производ на природата, треба да биде испорачана идеално чиста насекаде. Овде, за да добиете свежа и чиста вода, прочистена од нечистотии и страни тела, морате да трошите пари и купувате вода во шишиња. Тоа нема никаква логика. Зошто да трошиме пари за вода кога тоа ни е бесплатен дар од природата 
SWS прочистувачот на вода е производ направен да обезбеди чиста вода за готвење, пиење и други потреби
• Тоа е извонреден уред кој ги отстранува загадувачите на вода до 99,99%. И не само тоа, тој ефикасно ја отстранува прашината и остатокот на хлорот, со што се добива видлива чистина
• Многу лесно се инсталира. Едноставно поставете го на чешмата што најмногу ја користите. Внатре има филтер кој лесно се чисти и менува. Има ротирачки тангенцијален дизајн за влез на вода.
• За да се постигне поголема удобност во потребите за вода,уредот е направен од природен еколошки материјал кој е лесен за употреба.
• Едноставно извадете го аераторот од вашата чешма и поставете го филтерот.
• За чистење, одвртете го и извадете го капачето и исчистете го филтерот. Филтрира вода до 10.000 литри
• На следниов ЛИНК може да погледнете повеќе детали околу производот
Постапка за превземање на производот:
 По уплатата задолжително пишете ни на admin@kupinapopust.mk кој производ сте го уплатиле за да го нарачате истиот. Воедно, пишете ни и Ваше име и презиме, точна адреса за достава, како и телефон за контакт. 
 Производот се испорачува исклучиво со достава и истата чини 110 ден. која ја плаќате при превзeмање на производот.
 Напомена: Производот не може да се подигне од нашите канцелариите!
• Пратките пристигаат за 5 до 7 работни дена низ сите градови.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм - 28%
Фото студио „CITY PLUS“
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм
Уште 5 дена и 10 ч.