Сет од 2 ролни за вакумирање со димензии 20х600 или 28х600 цм - Модел Laica


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Купи за 699 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  22.02.2021  до  31.03.2021 

 Сет од 2 ролни за вакумирање со димензии 20х600 цм - Модел Laica - 699 ден.
 Сет од 2 ролни за вакумирање со димензии 28х600 цм - Модел Laica - 899 ден.

Појаснување:
 Производот е лесен за употреба


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Друштвена игра - бинго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - бинго
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Хемиско чистење на автомобил
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Хемиско чистење на автомобил
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Полирање на фарови
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Полирање на фарови
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 3 дена и 5 ч.