57% попуст или 299 ден. за сад за подготовка на салата - Salad Cutter Bowl

Со купување на овој ваучер добивате 9 "kupinapopust" поени.

Купи за 299 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 699 ден.
    • Попуст 57%
    • Заштедуваш 400 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  17.02.2020  до  30.04.2020 

Добивате:
 Сад за подготовка на салата - Salad Cutter Bowl
 Нема потреба да внимавате да не се исечете, бидејќи ова е безбеден сад
 Исто така е и многу лесен и едноставен за употреба.
 По завршувањето си приготвувањето на салата, едноставно се заплакнува со вода.
 Садот можете да го ставите и во машина за миење садови - Вграден сензор за движења
 Правењето салата никогаш не било побрзо.
 Направете свежа салата за 60 секунди.
 За да погдотвите брза салата потребно е само да го измиете зеленчукот, да го ставите во Salad Cutter Bowl и да поминете со ножот неколку пати.
 Подготвувајте ги вашите најомилени салати на брз, лесен и практичен начин. Малку сецкање на сите состојќи одеднаш и тоа е се
Појаснување:
• На следниов ЛИНК може да погледнете повеќе детали околу производот
Постапка за превземање на производот:
 По уплатата задолжително пишете ни на admin@kupinapopust.mk кој производ сте го уплатиле за да го нарачате истиот. Воедно, пишете ни и Ваше име и презиме, точна адреса за достава, како и телефон за контакт. 
 Производот се испорачува исклучиво со достава и истата чини 120 ден. која ја плаќате при превзeмање на производот.
 Напомена: Производот не може да се подигне од нашите канцелариите!
• Пратките пристигаат за 5 до 7 работни дена низ сите градови.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет бебе
RG Group
Сет бебе
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Кукла + кочија
RG Group
Кукла + кочија
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Полициски сет
RG Group
Полициски сет
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Багер на далечинско
RG Group
Багер на далечинско
Уште 4 дена и 10 ч.
 1 Купувач