499 ден. за Рачен миксер Scarlett

Со купување на овој ваучер добивате 11 "kupinapopust" поени.

Купи за 469 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 999 ден.
  • Попуст 53%
  • Заштедуваш 530 ден.
 • Преостанато време
 • 1 Купувач
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  09.03.2021  до  31.08.2022 

Добивате:
 Рачен миксер Scarlett
 Карактеристики на производот:

Рачениот миксер Scarlett има 7 брзини и 2 пара мешалки: едните се за брашно, а другите за промешување на други состојки, како на пример јајца, млеко, итн. Овој мал и супер ефикасен миксер е одличен за промешување и на потврди состојки, како на пример јаткастки плодови и парчиња чоколадо. Лесен е за употреба: само со притискање на едно копче, мешалките ќе се одделат од миксерот и ќе Ви бидат достапни за миење.

Рачниот миксер има специјална технологија која му овозможува лесно да се справи со топлината која излегува при работа на подолг период, а со тоа му гарантира и подолг век на траење.

Димензии: 19 x 6.5 x 14cm

Тежина: 750g

Моќност: 200W


Појаснување:
 Производот е лесен за употреба


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза, и рамни стапала) во времетраење од 60 мин. - 30%
Центар за детска рехабилитација „Петка“
Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза,...
Уште 6 ч.
 
Тегови со вкупна тежина од 65кг - 28%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 65кг
Уште 5 ч. 35 мин.
 
Тегови со вкупна тежина од 75кг - 27%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 75кг
Уште 5 ч. 35 мин.
 
Биро - модел WM-1
Kupinapopust.mk
Биро - модел WM-1
Уште 5 ч. 35 мин.
 
Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 5 ч. 35 мин.