1990 ден. за проточна чешма - Instant electric heating water 

Со купување на овој ваучер добивате 83 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • 1 Купувач
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  19.11.2019  до  31.05.2020 

Добивате:
 Проточна чешма - Instant electric heating water
 Инстант дигиталниот проточен бојлер ја загрева водата за само неколку секунди. Потоа топлата вода почнува да тече без никаков прекин
 Многу добро решение за сите оние места во кои нема системи за загревање на водата
 Инстант дигиталниот проточен бојлер може да ја загрее водата со  едноставно завртување на рачката
• За инсталација потребно Ви е само стандарден водоводен систем и штекер
• Доколку Ви е потребна ладна вода, едноставно свртете ја рачката  и ладната вода ќе почне да тече.
• Многу едноставен, лесен  и практичен за употреба.
• Чешмата поседува дигитален монитор на кој ја покажува температурата на водата
• Дигиталниот монитор е најнова иновација на  дигиталниот проточен бојлер, која Ви овозможува да ја следите температурата на водата за да можете побрзо да го подготвите Вашиот пијалак или Вашето омилено јадење
• Проточниот бојлер исто така ќе Ви обезбеди и похигиенска вода бидејќи водата ја загрева за многу кратко време во однос со класичниот бојлер кој водата ја загрева за многу повеќе време и топлата  водата стои во него.
• Со проточниот бојлер Вашата вода секогаш ќе биде свежа за да подготвите чај, супа или пак кафе
• Благодарение на неговиот модерен и елегантен дизајн,  дигиталниот проточен бојлер се вклопува во секоја кујна и ја прави уникатно елегантна
• Со овој проточен бојлер ќе добиете топла вода за само неколку секунди
• Наместете го во Вашата кујна и секогаш ќе имате топла вода за кафе, чај или супа
• Кога работите во  подрумот или во работилницата ќе можете да ги измиете нечистите раце со топла вода.
• Доколку го наместите во летната кујна или викендичката, ќе можете без проблем таму да ги подготвувате оброците
• Со инстант топлата вода од чешма, заштедувате време, вода и енергија.
• Автоматска контрола на загревањето
• Чешмата со инстант проточен бојлер има автоматска контрола на загревањето на водата, стандарден спроводник и е многу едноставен за местење.
• Паметно и практично решение за заштеда на време, енергија и вода
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба
Постапка за превземање на производот:
 По уплатата задолжително пишете ни на admin@kupinapopust.mk кој производ сте го уплатиле за да го нарачате истиот. Воедно, пишете ни и Ваше име и презиме, точна адреса за достава, како и телефон за контакт. 
 Производот се испорачува исклучиво со достава и истата чини 120 ден. која ја плаќате при превзeмање на производот.
 Напомена: Производот не може да се подигне од нашите канцелариите!
• Пратките пристигаат за 5 до 7 работни дена низ сите градови.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди: