15% попуст или само 15.300 ден. за прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + ГРАТИС сет филтри + бесплатна достава + 2 год. гаранција

Со купување на овој ваучер добивате 129 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Симнато од 18000 ден.
  • Попуст 15%
  • Заштедуваш 2700 ден.
 • 5 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  18.11.2019  до  31.12.2019 

Добивате:
 Прочистувач на воздух за ПМ честички и тајмер
 Модел Winix Zero
 ГРАТИС сет филтри
 Бесплатна достава
• 2 год. гаранција
• Прочистувачот сам ја регулира брзината со помош на претцизниот сензор за ПМ честички.
 Прочистува од ПМ честички, полен, редуцира чад од цигари, бактерии, вируси, хемикалии.
 Го прочистува воздухот во 4 фази на прочистување, префилтер, филтер со активен јаглен (Coated Deodorization Carbon Filter) кој ги редуцира хемикалиите, вистински ХЕПА филтер кој ги филтрира ПМ честичките поголеми од 0,3 микрометри (PM2.5, PM10), WINIX PlasmaWave® технологија кога ги редуцира хемикалиите.
Прочистувачот има plasmawave технологија - најнов тип на јонизатор со сертификат за безбедност за употреба кој не испушта озон.
Појаснување:
 Како работи производот може да погледнете на следново ВИДЕО
 Ваучерот може да се користи веднаш
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.
Постапка за превземање на производот:
 По уплатата задолжително пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, точна адреса за достава, како и телефон за контакт. Со претходна најава производот може да го подигнете и од нашите канцеларии. Се наоѓаме на Ул. Никола Вапцаров бр.3/1, населба Центар, позади Министерство за Правда, лепенка зграда до Технометал Вардар во жолт влез, прв стан - МАПА


 • Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
  (до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
  тел. 078/ 439 829
  Раб. време:
  пон - пет
  09:00 - 17:00 ч 
  e-mail:
  admin@kupinapopust.mк


Прочистувачи на воздух Winix HR1000

Прочистува од ПМ честички, бактерии, вируси, прашина, мириси, полен. Амерички и Европски сертификати.Чистиот воздух е особено важен за здравјето на луѓето. Winix прочистувачите се докажан производ на пазарот. Тие се добар компромис помеѓу цената и квалитетот и се едни од ретките производи на пазарот за кој за релативно ниска цена добивате сертифициран прочистувач. Се продаваат во Америка многу години, а за истите можат да се најдат многу позитивни коментари на amazon и ebay.


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е:  Друштво за услуги, трговија и производство ЕСТЕР СОФТ ДООЕЛ увоз - извоз Скопје со седиште на БУЛЕВАР ВИДОЕ СМИЛЕВСКИ Б 3/2-1 и ЕДБ MK4032015528153

Може да ве интересираат и следниве понуди:

 Испитување на Helicobacter pylori IgG - 35%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
 Испитување на Helicobacter pylori IgG
Уште 12 дена и 19 ч.
 
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус - 34%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус
Уште 12 дена и 19 ч.
 
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ) - 64%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ)
Уште 12 дена и 20 ч.
 
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед - 55%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед
Уште 12 дена и 19 ч.
 
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед - 47%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед
Уште 12 дена и 20 ч.
 
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + бесплатна достава + 2 год. гаранција - 15%
Естер Софт - Winix - Ново Лисиче
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + бесплат...
Уште 12 дена и 19 ч.
 
Дијамантска дермоабразија на лице - 71%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Дијамантска дермоабразија на лице
Уште 12 дена и 20 ч.
 
20% попуст на целото мени за храна и пијалоци
Пивница „Темов“ - Стара Скопска чаршија
20% попуст на целото мени за храна и пијалоци
Уште 12 дена и 20 ч.
 
Ласерско белеење на заби (два третмани) + полирање - 83%
ПЗУ „Кристал Дент Ин“ - Нас. Центар
Ласерско белеење на заби (два третмани) + полирање
Уште 23 ч. 39 мин.
 1 Купувач
Ноќевање по избор - Термин - 29.11 - 19.12.2019 год.
Хотел „St. George Ski & Holiday“ Банско
Ноќевање по избор - Термин - 29.11 - 19.12.2019 год.
Уште 23 ч. 39 мин.
 
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и нејзини состојки - 80%
ПЗУ „ПАВЛИНА“ - Кисела Вода
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и неј...
Уште 23 ч. 39 мин.
 5 Купувачи
Трајна шминка на уста (безболна метода)
Мое студио „Дадар“ - Центар
Трајна шминка на уста (безболна метода)
Уште 23 ч. 39 мин.
 1/10 Купувач