15% попуст или само 15.300 ден. за прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + ГРАТИС сет филтри + бесплатна достава + 2 год. гаранција

Со купување на овој ваучер добивате 129 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Симнато од 18000 ден.
  • Попуст 15%
  • Заштедуваш 2700 ден.
 • 5 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  18.11.2019  до  31.12.2019 

Добивате:
 Прочистувач на воздух за ПМ честички и тајмер
 Модел Winix Zero
 ГРАТИС сет филтри
 Бесплатна достава
• 2 год. гаранција
• Прочистувачот сам ја регулира брзината со помош на претцизниот сензор за ПМ честички.
 Прочистува од ПМ честички, полен, редуцира чад од цигари, бактерии, вируси, хемикалии.
 Го прочистува воздухот во 4 фази на прочистување, префилтер, филтер со активен јаглен (Coated Deodorization Carbon Filter) кој ги редуцира хемикалиите, вистински ХЕПА филтер кој ги филтрира ПМ честичките поголеми од 0,3 микрометри (PM2.5, PM10), WINIX PlasmaWave® технологија кога ги редуцира хемикалиите.
Прочистувачот има plasmawave технологија - најнов тип на јонизатор со сертификат за безбедност за употреба кој не испушта озон.
Појаснување:
 Како работи производот може да погледнете на следново ВИДЕО
 Ваучерот може да се користи веднаш
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.
Постапка за превземање на производот:
 По уплатата задолжително пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, точна адреса за достава, како и телефон за контакт. Со претходна најава производот може да го подигнете и од нашите канцеларии. Се наоѓаме на Ул. Никола Вапцаров бр.3/1, населба Центар, позади Министерство за Правда, лепенка зграда до Технометал Вардар во жолт влез, прв стан - МАПА


 • Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
  (до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
  тел. 078/ 439 829
  Раб. време:
  пон - пет
  09:00 - 17:00 ч 
  e-mail:
  admin@kupinapopust.mк


Прочистувачи на воздух Winix HR1000

Прочистува од ПМ честички, бактерии, вируси, прашина, мириси, полен. Амерички и Европски сертификати.Чистиот воздух е особено важен за здравјето на луѓето. Winix прочистувачите се докажан производ на пазарот. Тие се добар компромис помеѓу цената и квалитетот и се едни од ретките производи на пазарот за кој за релативно ниска цена добивате сертифициран прочистувач. Се продаваат во Америка многу години, а за истите можат да се најдат многу позитивни коментари на amazon и ebay.


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е: Друштво за услуги, трговија и производство ЕСТЕР СОФТ ДООЕЛ увоз - извоз Скопје со седиште на БУЛЕВАР ВИДОЕ СМИЛЕВСКИ Б 3/2-1 и ЕДБ MK4032015528153

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Женски тример - модел Veet Sensitive Precision
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Женски тример - модел Veet Sensitive Precision
Уште 6 дена и 1 ч.
 
Nutri Blender од 800W со 10 делови
Online Shopping Mk
Nutri Blender од 800W со 10 делови
Уште 6 дена
 1 Купувач
Lazy Bag - воздушна софа - 7%
Online Shopping Mk
Lazy Bag - воздушна софа
Уште 6 дена
 
Flame Heater - мини греалка - 17%
Online Shopping Mk
Flame Heater - мини греалка
Уште 6 дена
 
Ever Brite LED ламба  - 50%
Online Shopping Mk
Ever Brite LED ламба 
Уште 6 дена
 
Монтажна закачалка за алишта - 13%
Online Shopping Mk
Монтажна закачалка за алишта
Уште 6 дена
 
Шиатсу масажер - перница
Online Shopping Mk
Шиатсу масажер - перница
Уште 6 дена
 2 Купувачи
М3 смарт спортска нараквица
Online Shopping Mk
М3 смарт спортска нараквица
Уште 6 дена
 2 Купувачи
Преносен блендер - 22%
Online Shopping Mk
Преносен блендер
Уште 6 дена
 1 Купувач