15% попуст или само 15.300 ден. за прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + бесплатна достава + 2 год. гаранција

Со купување на овој ваучер добивате 129 "kupinapopust" поени.

Купи за 15300 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 18000 ден.
  • Попуст 15%
  • Заштедуваш 2700 ден.
 • Преостанато време
 • 5 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  06.12.2019  до  29.02.2020 

Добивате:
 Прочистувач на воздух за ПМ честички и тајмер
 Модел Winix Zero
 Бесплатна достава
• 2 год. гаранција
• Прочистувачот сам ја регулира брзината со помош на претцизниот сензор за ПМ честички.
 Прочистува од ПМ честички, полен, редуцира чад од цигари, бактерии, вируси, хемикалии.
 Го прочистува воздухот во 4 фази на прочистување, префилтер, филтер со активен јаглен (Coated Deodorization Carbon Filter) кој ги редуцира хемикалиите, вистински ХЕПА филтер кој ги филтрира ПМ честичките поголеми од 0,3 микрометри (PM2.5, PM10), WINIX PlasmaWave® технологија кога ги редуцира хемикалиите.
Прочистувачот има plasmawave технологија - најнов тип на јонизатор со сертификат за безбедност за употреба кој не испушта озон.
Појаснување:
 Како работи производот може да погледнете на следново ВИДЕО
 Ваучерот може да се користи веднаш
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.
Постапка за превзeмање на производот:
 Доколку уплаќате електронски, по уплатата, Ве молиме пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број. Доставата за овој производ е бесплатна доколку плаќате електронски! Доколку повеќе ви одговара можно е да го подигнете производот сами од нашите канцеларии.


 Доколку сте направиле нарачка на производот за плаќање при превземање, тогаш постојат две опции:

1. Производот го плаќате и подигате од нашите канцеларии на ул.Никола Вапцаров бр.3/1, населба Центар (позади Министерство за Правда, лепенка зграда до Технометал Вардар во жолт влез, прв стан) - МАПА - Покажи ми го патот 

2. Производот Ви се доставува на домашна адреса. Доставата се доплаќа и тоа:
 Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.

 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 и 02 3 256 027 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  

 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!   


 • Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
  (до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
  тел. 078/ 439 829
  Раб. време:
  пон - пет
  09:00 - 17:00 ч 
  e-mail:
  admin@kupinapopust.mк


Прочистувачи на воздух Winix HR1000

Прочистува од ПМ честички, бактерии, вируси, прашина, мириси, полен. Амерички и Европски сертификати.Чистиот воздух е особено важен за здравјето на луѓето. Winix прочистувачите се докажан производ на пазарот. Тие се добар компромис помеѓу цената и квалитетот и се едни од ретките производи на пазарот за кој за релативно ниска цена добивате сертифициран прочистувач. Се продаваат во Америка многу години, а за истите можат да се најдат многу позитивни коментари на amazon и ebay.


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е: Друштво за услуги, трговија и производство ЕСТЕР СОФТ ДООЕЛ увоз - извоз Скопје со седиште на БУЛЕВАР ВИДОЕ СМИЛЕВСКИ Б 3/2-1 и ЕДБ MK4032015528153

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Валентајн во Истанбул / Термин - 13.02 - 16.02.2020 год.
Т.А „Идеал Превоз“, Скопје
Валентајн во Истанбул / Термин - 13.02 - 16.02.2020 год.
Уште 3 дена и 1 ч.
 
Попуст на првата месечна членарина за курс по цртање, сликање, керамика и вајање за деца од 6 - 8 год. - 32%
Училиште за уметност „Galeria KOTI“ - Карпош 1
Попуст на првата месечна членарина за курс по цртање, сликање, ке...
Уште 3 дена и 1 ч.
 
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 01.02 - 13.02.2020 год. - 41%
Хотел „Terra Complex 4*“, Банско
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 01.02 - 13.02.2020 год.
Уште 3 дена и 1 ч.
 
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 67%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 3 дена и 1 ч.
 
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 20.01 - 31.03.2020 год. - 41%
Хотел „Sunrise Park&Spa Complex“, Банско
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 20.01 - 31.03.2020 год.
Уште 3 дена и 1 ч.
 
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 20.01 - 22.02; 22.02 - 09.03 и 10.03 - 31.03.2020 год.
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 20.01 - 22.02; 22.02 - 0...
Уште 3 дена и 1 ч.
 
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (13x18 cm) или 3 фотографии (15x21 cm) + бесплатна достава - 50%
Фото студио „ДИЧО“
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (...
Уште 3 дена и 1 ч.
 6 Купувачи
Smart Watch R11 Black
Мега Мобил, нас. Аеродром
Smart Watch R11 Black
Уште 3 дена и 1 ч.
 
Детски Smart Watch G900A Blue
Мега Мобил, нас. Аеродром
Детски Smart Watch G900A Blue
Уште 3 дена и 1 ч.
 
Stolz - крем против дамки од 50ml
“Green Master“ Македонија
Stolz - крем против дамки од 50ml
Уште 3 дена и 1 ч.
 
2 или 3 ноќевања со појадок и вечера или All Inclusive Light - Термин - 26.01 - 31.03.2020 год.
Хотел “Maria Antoaneta Residence 4*“ Банско
2 или 3 ноќевања со појадок и вечера или All Inclusive Light - Те...
Уште 3 дена и 1 ч.
 2 Купувачи
Ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 09.01 - 15.02.2020 год. - 49%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
Ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 09.01 - 15.02.2020...
Уште 3 дена и 1 ч.
 10 Купувачи