2790 ден. за овлажнувач на воздух Gorenje - модел H17BY + бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 33 "kupinapopust" поени.

Купи за 2790 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 3299 ден.
    • Попуст 15%
    • Заштедуваш 509 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  09.01.2019  до  31.08.2019 

Добивате:
 Овлажнувач на воздух Gorenje - модел H17BY
• Бесплатна достава
Спецификации за овлажнувач на воздух Gorenje - модел H17BY:
Ултрасонична технологија 
Звучните вибрации продуцираат ситна водена пареа
Посеба технологија ја претвора водата во пареа, создавајки пријатна атмосфера во вашиот дом. Пареата е ладна и дава чувство на природна свежина на пролетно утро во природа. Овој ултрасоничен овлажнувач може да произведе доволно ладна пареа за 30м2 простор.
Овозможува полесно дишење и навлажнување на воздухот уште од првиот ден
Уште од првиот ден овлажнувачот го заштитува вашето бебе од тегоби при дишење настанати од сув воздух. Нуди олеснување од сувата кашлица и помага при секојдневните проблеми со дишењето, како и превенција од болести. Совршен е за олеснување на затнатиот нос и овозможува добар сон.
 Супер тивок - тивко работење за пријатна атмосфера
Супертивко работење без потреба за надополнување од 8 до 10 часа, овозможувајќи ви мирен сон вам и на вашето бебе.
Управување со едно копче - едноставно управување и регулирање на нивото на пареа
Управувањето е со помош на едноставно копче. Дополнувањето се врши преку посебен отвор. Синото лед светло сигнализира кога овлажнувачот е во функција, доколку резервоарот е празен засветува црвеното светло.
- Подобрена влажност во просторијата
- Подобрен квалитет на воздухот
- Капацитет на резервоарот: 1,7 l
- Ultra sonic технологија
- Ладна пареа
- Модерен дизајн
- Син индикатор
- Гумени ногарки за стабилност
- Куќиште: Пластика + метал
- Бучност: 35 dB(A)
- Должина на приклучен кабел: 1 m
- Димензии (ШxВxД): 34 × 21 × 15 cm
- Димензии на амбалажата (ШxВxД): 36,8 × 24,5 × 17,8 cm
- Нето тежина на апаратот: 1,5 kg
- Бруто тежина на апаратот: 2,2 kg
- Приклучна моќ: 30 W
- Код: 561278
- EAN Код: 3838942126130
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба
Постапка за превзeмање на производот:
• По уплатата, јавете се на тел: 078/ 439 829 или пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број
• Доставата за овој производ е бесплатна!

Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч

• За сите подетални информации пишете на admin@kupinapopust.mk


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 


Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson,  Laica, Fagor, Moser, Emide, а последнава година и на Honeywell, Duracraft и Cloer. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало на алати, градинарски производи,  кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн. 
Може да ве интересираат и следниве понуди:

1 ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 19.08 - 31.08.2019 год. - 27%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
1 ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 19.08 - 31.08.20...
Уште 22 ч. 7 мин.
 
Депилација со топол восок на нозе и интима - 56%
Фризерско - козметичко студио „Стеси“ - нас. Аеродром
Депилација со топол восок на нозе и интима
Уште 20 ч. 17 мин.
 
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска и релакс) во салонот за масажа 'Серџо'
- 61%
Салон за масажа „Серџо“
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска и релакс) во...
Уште 20 ч. 17 мин.
 28/50 Купувачи
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Уште 20 ч. 17 мин.
 6 Купувачи