61% попуст или 499 ден. за мултинаменска машинка за сецкање - Nicer Dicer Plus

Со купување на овој ваучер добивате 7 "kupinapopust" поени.

Купи за 499 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 1290 ден.
  • Попуст 61%
  • Заштедуваш 791 ден.
 • Преостанато време
 • 1 Купувач
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  19.02.2020  до  30.04.2020 

Добивате:
 Мултинаменска машинка за сецкање - Nicer Dicer Plus
 Карактеристики и погодности:
- Брзо и лесно сецкање на овошје, зеленчук, јајца, кашкавал….
- Остри ножеви изработени од нерѓосувачки челик.
- Лесно се отварање и замена на сечилата
- Лесно за чистење
- Кога сецкате кромид и лук, рацете не примаатт миризба
- Телото е изработена од проѕирна пластика
- Заштедува време, храната не ја контаминирате со рацете
- Ергономски дизајн
- Сецкање на ленти, кришки, коцки, лупење, рендање
 Сетот се состои од:
- 1 Главна единица
- 1 Проѕирен сад (кој може да служи и како сад за складирање)
- 1 Капак со копче
- 1 Додаток за сечње на коцки и ленти
- 1 Додаток за кружно сечење на осмини и четвртини
- 1 Додаток за сечење во форма на V
- 1 Додаток со ренде
- 1 Двонасочен нож за лупење
- 1 Заштитен додаток за сецкање
- 1 Заштитен додаток за сечивото со осмини и четвртини
- 1 Пластичен капак за одржување на свежината на храната
- 1 мало ДВД со рецепти
 Уникатниот дизајн на машинката ја прави исклучително лесна за чистење, сите додатоци лесно се вадат, така да може да ги измиете посебно.
 Во сетот се вклучени 6 различни додатоци за сецкање со кој храната може да ја сечете на десетина различни начини.
 Може да сецкате коцки, кришки, ленти во повеќе големини и дебелини, може да лупите, рендате и да миксате
 Оваа кујнска алатка со ергономски дизајн е исклучително лесна за користење, a ножевите на сите додатоци се изработени од остар нерѓосувачки челик што значи дека ќе ги користите повторно и повторно.
 Задолжителна алатка кој треба да биде присутна во секоја кујна.
Појаснување:
• На следниов ЛИНК може да погледнете повеќе детали околу производот
Постапка за превземање на производот:
 По уплатата задолжително пишете ни на admin@kupinapopust.mk кој производ сте го уплатиле за да го нарачате истиот. Воедно, пишете ни и Ваше име и презиме, точна адреса за достава, како и телефон за контакт. 
 Производот се испорачува исклучиво со достава и истата чини 120 ден. која ја плаќате при превзeмање на производот.
 Напомена: Производот не може да се подигне од нашите канцелариите!
• Пратките пристигаат за 5 до 7 работни дена низ сите градови.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет бебе
RG Group
Сет бебе
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Кукла + кочија
RG Group
Кукла + кочија
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Полициски сет
RG Group
Полициски сет
Уште 4 дена и 10 ч.
 
Багер на далечинско
RG Group
Багер на далечинско
Уште 4 дена и 10 ч.
 1 Купувач