299 ден. за Електрична кујнска вага

Купи за 299 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 399 ден.
    • Попуст 25%
    • Заштедуваш 100 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  04.03.2021  до  31.08.2022 

Добивате:
 Електрична кујнска вага
Направен е од високо квалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно користење.

 Прекрасен изглед, специјален површински третман.

• Oдличен за употреба
• Широк LCD екран, лесен за читање.
 Широка основа, и голема платформа за мерење.
• Сензор за високa прецизност на мерење.
 Ниска потрошувачка на енергија. Користи две батерии.
 Функција на тара
 Автоматско заклучување на отчитувањето кога податоците се стабилни.
 Скалата автоматски ќе се исклучи кога е во состојба на мирување, со цел да заштедите енергија.
 Разновидна скала може да се користи во кујна, пошта или канцеларија.


Појаснување:

 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 , (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот) или да не контактирате преку нашата емаил а
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза, и рамни стапала) во времетраење од 60 мин. - 30%
Центар за детска рехабилитација „Петка“
Физикална терапија за деца (специјални вежби за кифоза, сколиоза,...
Уште 13 ч. 42 мин.
 
Тегови со вкупна тежина од 65кг - 28%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 65кг
Уште 13 ч. 42 мин.
 
Тегови со вкупна тежина од 75кг - 27%
Kupinapopust.mk
Тегови со вкупна тежина од 75кг
Уште 13 ч. 42 мин.
 
Сет гарнитура 
Kupinapopust.mk
Сет гарнитура 
Уште 13 ч. 45 мин.