67% попуст или 199 ден. за додаток за совршено приготвени јајца - Egglettes

Со купување на овој ваучер добивате 1 "kupinapopust" поен.

Купи за 199 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 600 ден.
    • Попуст 67%
    • Заштедуваш 401 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  13.11.2019  до  31.07.2020 

Добивате:
 Додаток за совршено приготвени јајца - Egglettes
 Во еден сет има 6 калапи за јајца со капаче
• Упатство за употреба:
- Скршете го јајцето, изматете го со вилушка и ставете го во калапот, затворете со помош на капакот и ставете го во врела вода
- Во овој калап, припремата на јајцата може да биде на различни начини.
- Можете да изберете да бидат меко варени, тврдо варени или омлет. Може да се варат одвоено, белки и жолчки, или пак омлет
 Детален опис:
- Материјал на калапот: Силикон
- Материјал на капакот: Пластика
- Димензии на калапот без капак: 6.5 cm х 5 cm
- Димензии на капакот: 6.5 cm.
- Отпорни на топлина
- Варење на јајцата без лушпа
- Едноставна и брза припрема
- Погодно за тврдо варени, меко варени јајца и омлет
- Погодно за варење оддвоено белка и жолчка.
- Состав на пакувањето: *6 х силиконски калапи за јајца со капак.
 Време на варење во калапите:
- Тврдо варени јајца: +/- 20 минути
- Меко варени јајца: +/- 10 минути
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба
 На следниов ЛИНК може да погледнете подетални информации за производот
Постапка за превземање на производот:
 По уплатата задолжително пишете ни на admin@kupinapopust.mk кој производ сте го уплатиле за да го нарачате истиот. Воедно, пишете ни и Ваше име и презиме, точна адреса за достава, како и телефон за контакт. 
 Производот се испорачува исклучиво со достава и истата чини 130 ден. која ја плаќате при превзeмање на производот.
 Напомена: Производот не може да се подигне од нашите канцелариите!
• Пратките пристигаат за 5 до 7 работни дена низ сите градови.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм - 28%
Фото студио „CITY PLUS“
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм
Уште 5 дена и 11 ч.