999 ден. за бокал за филтрирање вода - Модел Laica J31 СС

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Купи за 999 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  22.02.2021  до  31.03.2021 

Добивате:
 Бокал за филтрирање вода
 Модел Laica Ј31 СС
 Карактеристики на производот:
- Едноставен и сигурен уред за секојдневна употреба. Произведува чиста и мека вода погодна за правење кафе или чај, која ги штити електричните апарати (кафемат, бокал) од таложење на каменец. Почитувајте ги правилата од деклакацијата на електричната опрема.
- Вкупен капацитет: 2,3 литри
- Филтрирана вода: 1,2 литри
- Механичко бирање на датум: ве потсетува на датумот на внесување на филтерот
- Отвор на капакот: Со ергономска рачка и капак со отвор за брзо полнење
- Италијански дизајн
- Тенок облик, погоден за чување на врата од фрижидер
- Може да се исчисти во машина за миење садови, бокалот без филтерот.
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба
 На следниов ЛИНК може да погледнете видео со детално појаснување за производот


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Друштвена игра - бинго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - бинго
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Хемиско чистење на автомобил
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Хемиско чистење на автомобил
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Полирање на фарови
Хемиско чистење „Cleaning Pro“
Полирање на фарови
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 3 дена и 5 ч.
 
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 3 дена и 5 ч.