25% попуст или 7450 ден. за VIVAX Караоке пренослив звучник VOX BS-300 + 1 година гаранција + бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 88 "kupinapopust" поени.

Купи за 7450 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 9990 ден.
    • Попуст 25%
    • Заштедуваш 2540 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  28.03.2019  до  31.08.2019 

Добивате:
 VIVAX Караоке пренослив звучник VOX BS-300
 1 година гаранција
 Бесплатна достава
 Спецификации:
- Моќност 60 W RMS Аудио излез (20 cm бас звучник (30 W) + 2 x 7,6 cm (2 x 15 W)
- Димензии на уредот: 275 x 680 x 310 mm
- Димензии на пакување: 371 x 725 x 346 mm
- Бруто/Нето тежина: 12 kg /10.2 kg
- AUX
- Bluetooth
- FM радио
- USB
- Далечински управувач
- Бежичен микрофон
- x2 микрофонски слот
- 5 часа уживање во музиката
- Li-Ion батерија што се полни 12 V, 4000 mAh
 Соберете го целое друштво и заедно уживајте во омилената музика и луда караоке забава!
Постапка за превзeмање на производот:
 На следниов ЛИНК може да погледнете подетални информации околу произвдоот
 По уплатата пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број
 Доставата за овој производ е бесплатна!


 ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
Покажи ми го патот
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет

09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк
WEB
Facebook


Kupinapopust е посредник при промоцијата на производите. Трговец е Римеко ДОО со ЕДБ MK4030992138506 и седиште на Ул. Перо Наков бр. 116. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Депилација со топол восок на нозе и интима - 56%
Фризерско - козметичко студио „Стеси“ - нас. Аеродром
Депилација со топол восок на нозе и интима
Уште 5 дена и 21 ч.
 
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска и релакс) во салонот за масажа 'Серџо'
- 61%
Салон за масажа „Серџо“
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска и релакс) во...
Уште 5 дена и 21 ч.
 21/50 Купувачи
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Уште 5 дена и 21 ч.
 6 Купувачи
Пакет од 60 третмани за слабеење - 10 кавитации, 10 стимулации, 10 детокс спа, 10 тунел сауни, 10 врапинг и 10 кардио вежби - 92%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Пакет од 60 третмани за слабеење - 10 кавитации, 10 стимулации, 1...
Уште 4 ч. 7 мин.
 17 Купувачи
Еден тонер за моделите HP 435 ,436, 285, 2612, 283, 278 - 29%
Papirus office - HP Тонери, нас. Маџари
Еден тонер за моделите HP 435 ,436, 285, 2612, 283, 278
Уште 5 дена и 21 ч.
 
Air Mouse W1 - 12%
Мега Мобил, нас. Аеродром
Air Mouse W1
Уште 5 дена и 21 ч.
 
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо - 51%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо
Уште 5 дена и 21 ч.
 9 Купувачи