Се што Ви е потребно за удобен сон и здрав живот! Превземете бесплатен купон и откријте ги СУПЕР промотивните цени на производите од Somnia shop ( перници, јоргани, заштитници, наддушеци, комплети, додатоци)

Истечено
  • 18 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  04.09.2018  до  30.11.2018 

Широк асортиман на производи (перници, јоргани, заштитници, душеци, наддушеци, комплети и додатоци) за удобен и мирен сон, квалитетен и здрав живот,  произведени во Македонија, во фабриката Comfy Angel лоцирана во Прилеп.

Издвојуваме:
Најпродавани Топ 3 производи:

Kiddo јоргани

Разиграните мотиви и принтови на пилиња и астронаути се одличен декоративен елемент за детска соба, идеални и омилени кај децата.
Принтанитe јоргани Birds & Astronaut сe изработени од микрофибер обвивка и исполнети се со полиестерски влакна.
Јорганите се исполнети со 200 грама полнеж на метар квадратен со што се добива идеална терморегулација за пролетен и есенски период.
Материјалите од кои е направен jорганот Birds и јорганот Astronauts се со Oeko-Tex® сертификат.
- Промотивна цена: 699 ден.

Larissa перница

Материјалот од кој е изработена обвивката на перницата е 100% памук.
Перницата Larissa овозможува соодветна потпора на вашиот врат и глава додека спиете и го носи природниот допир на памукот до Вас
Самата перница е исполнета со полиестерски влакна кои ви нудат удобност и мекост при спиењето во сите позиции.
Сите материјали од кои е направена Larissa перницата се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.
- Промотивна цена: 299 ден.


Petunia сет (јорган + 2 перници)

Разубавете ја вашата спална соба со еднострано принтаниот сет Petunia (јорган/и и перница/и) кој истовремено ја носи удобноста во вашата спална.
Принтаниот сет Ви овозможува менување на страните со што истовремено го менувате изгледот на вашата спална.
Јорганот е наменет за пролетно/есенскиот дел од годината при што Ви овозмoжува вашето тело да дише додека истовремено ја чуствувате нежноста и топлината на обвивката од која е изработен микрофибер јорганот.
Перницата e конструирана да нуди максимално ниво на поддршка на вратот и главата, како и правилна поставеност на ‘рбетот за време на спиењето.
- Цена: 699 ден. за целиот сет.


 Превземете бесплатен купон и откријте ги промотивните цени на сите најатратктивни производи од Somnia Shop.


Somniashop.mk
e-mail:
contact@somniashop.com
Facebook 
Web

Comfy Angel е македонско-англиска компанија формирана во 2004г. со 50 вработени која денеска брои повеќе од 900 вработени т.е. повеќе од 5% од семејствата во Прилеп имаат барем по 1 вработен. 
Somnia shop е веб страна, поточно online shop преку кои се продаваат производите на Comfy Angel и нуди голем асортиман на производи ( перници, јоргани, заштитници, душеци, наддушеци, комплети и додатоци) кои можат да бидат платени преку интернет и доставени до вашиот дом.Image may contain: 1 person, sleeping, baby and close-up


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сместување по избор за термин - 01.07 - 20.08.2019 год. - 40%
Вила „Stefano“ - Охрид
Сместување по избор за термин - 01.07 - 20.08.2019 год.
Уште 1 ден и 7 ч.
 2 Купувачи
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 01.07 - 30.09.2019 год.
Хотел „Aspen Resort Golf Ski & SPA“ - Разлог
Ноќевање со појадок и вечера - Термин - 01.07 - 30.09.2019 год.
Уште 8 дена и 9 ч.
 
FB+ ноќевање - Термин - 01.07 - 30.09.2019 год.
Хотел „Aspen Resort Golf Ski & SPA“ - Разлог
FB+ ноќевање - Термин - 01.07 - 30.09.2019 год.
Уште 8 дена и 9 ч.
 
All Inclusive ноќевање - Термин - 21.06 - 15.09.2019 год. - 49%
Хотел „Evergreen ApartHotel & Spa“ - Банско
All Inclusive ноќевање - Термин - 21.06 - 15.09.2019 год.
Уште 8 дена и 9 ч.
 
Online курс за Master Herbalist - 90%
International Open Academy
Online курс за Master Herbalist
Уште 1 ден и 9 ч.
 
Online курс по сметководство и книговодство - 90%
International Open Academy
Online курс по сметководство и книговодство
Уште 1 ден и 9 ч.
 1 Купувач
120 часа online курс по Англиски јазик (TEFLS / TESOL) - 90%
International Open Academy
120 часа online курс по Англиски јазик (TEFLS / TESOL)
Уште 1 ден и 9 ч.
 
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаги и обработка на парадонтални џебови, полирање и флуор импрегнација - 75%
ПЗУ Д-р „Оливера Јанкуловска“ - Ново Лисиче
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаг...
Уште 1 ден и 9 ч.
 1 Купувач
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло - 44%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло
Уште 13 ч. 55 мин.
 1 Купувач