38% попуст или 590 ден. за паста за заби со активен јаглен за максимално избелување на вашите заби + бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 11 "kupinapopust" поени.

Купи за 590 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 950 ден.
  • Попуст 38%
  • Заштедуваш 360 ден.
 • Преостанато време
 • 3 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  23.08.2018  до  31.12.2019 

Добивате:
 Паста за заби со активен јаглен за максимално избелување на вашите заби
 Бесплатна достава
 Беспрекорно бела и здрава насмевка
Појаснување:
 Активниот јаглен ви ги впива и нежно ги отстранува пигментациите од забите а притоа не ја оштетува забната глеѓ.
Други важни состојки:
 Натриум флуорид - Натриум флуорид ја штити глеѓта на забот и ја прави поотпорна на киселинските влијанија. Учествува во реминерализацијата на забите, го успорува развојот на штетните бактерии во забните наслаги и штити од настанувањето на кариес.
 Нанохидроксилапатит - Нанохидроксилапатит има заштитна функција. Бидејќи има слична структура како забната глеѓ, правеќи обвивка на забите придонесува за дополнителна реминерализација и заштита на забите.
 Ензими - Пастата за заби содржи ензими кои ја зголемуваат одбранбената мож на плунката и го зајакнуваат нејзиното антибактериски и антивирусно дејство. Дополнително штити од настанување на кариес и помага во отстранување на чувството на сува уста.
Постапка за превзeмање на производот:
 По уплатата задолжително јавете се на 076/ 771 445 или пишете на filipgrujo@hotmail.com ваше име и презиме, е-маил адреса со кој е купен ваучерот, точна адреса каде сакате да го доставиме производот и телефон за контакт.за да го нарачате производот.


• Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава


Ул. Никола Вапцаров 3/1 реон 8
Нас. Центар, Скопје
(до зградата на Технометал 
Вардар, спроти АМСМ 
испитниот центар)
Покажи ми го патот
тел.
 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк
WEB
Facebook

• По уплатата Ве молиме пишете на filipgrujo@hotmail.com за да го нарачате производот.

kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производите од White Light Group

„White Light Group“

Еден од најголемите проблеми со кој се соочуваат многу луѓе е изгледот на забите. Исхраната, хигиената и пушењето предизвикуваат обојување или пожолтување на забите, а тоа во никој случај не изгледа привлечно.
Блескавата насмевка што ја гледаме кај холивудските ѕвезди е посакувана од многумина. Но, да не се лажеме, таа белина не може да се постигне само преку добра орална хигиена. Затоа Ви го претставуваме најефикасниот, евтин и едноставен начин да постигнете блескава насмевка со помош на White Light системот.

Белеењето на забите со системот White Light е иновативен метод, кој ги пренесува избелувачките процедури од стоматолшката ординација во домот. Активната состојка на системот е 10% карбамид пероксид. Тоа е истата состојка, која стоматолозите ја користат при скапите процедури на белење. Состојката има силен избелувачки и антибактериски ефект.

Системот Whitelight ги содржи сите предности на нормалната ласерска процедура за белење на забите, со што истовремено е поефективна, со подостапна цена, привлечен надворешен изглед и лесна за употреба. Избелувањето на забите кај стоматолог чини од 150 – 250 евра.

Усовршените светлечки зраци дејствуваат како инхибитор врз специфично формулираниот гел, следствено на што е очигледно брзото отстранување на површинските и длабоко врежаните дамки по забите. Така што, ако на момент посакате побели заби за да бидете попретставителни на важен настан или едноставно барате брз начин да се здобиете со блескава насмевка White Light ќе ве осигурa со брзи резултати од кои имате потреба.

Карактеристики производот:
- Побела насмевка до 70% за само 10 мин.
- Силен избелувачки и антибактериски ефект.
- 100% нежен и без несакани ефекти.
- Се постигнува траен ефект, после 6 месеци користењe.
- 100 процентната ефективност.
- Нема индикации за негова штетност.
- Добитник е на Златно признание од Европската Асоцијација на Стоматолози.
- Еден од десетте најпродавани производи во Англија за 2013 година.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Фарбање на цела коса - 50%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Фарбање на цела коса
Уште 5 дена и 2 ч.
 
Фарбање на корен со фарба Kay Pro Evolution  - 57%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Фарбање на корен со фарба Kay Pro Evolution 
Уште 5 дена и 2 ч.
 
Миење + маска + ампула + фенирање - 62%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Миење + маска + ампула + фенирање
Уште 5 дена и 2 ч.
 
Шишање за мажи - 50%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Шишање за мажи
Уште 5 дена и 2 ч.
 
Депилација на нозе, раце и интима (со чист топол восок) - 37%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Депилација на нозе, раце и интима (со чист топол восок)
Уште 5 дена и 2 ч.
 
Класичен маникир - 37%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Класичен маникир
Уште 5 дена и 2 ч.
 
Класичен педикир + пилинг + масажа - 50%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Класичен педикир + пилинг + масажа
Уште 5 дена и 2 ч.
 1 Купувач
Третман на коса со кавијар + шишање - 42%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Третман на коса со кавијар + шишање
Уште 5 дена и 2 ч.
 
Миење + маска + фенирање  - 40%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Миење + маска + фенирање 
Уште 5 дена и 2 ч.
 
 Испитување на Helicobacter pylori IgG - 35%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
 Испитување на Helicobacter pylori IgG
Уште 5 дена и 2 ч.
 
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус - 34%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус
Уште 5 дена и 2 ч.
 
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ) - 64%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ)
Уште 5 дена и 2 ч.
 
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед - 47%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед
Уште 5 дена и 2 ч.
 
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + бесплатна достава + 2 год. гаранција - 15%
Естер Софт - Winix - Ново Лисиче
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + бесплат...
Уште 5 дена и 2 ч.
 5 Купувачи
Дијамантска дермоабразија на лице - 71%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Дијамантска дермоабразија на лице
Уште 5 дена и 2 ч.