390 ден. за 50 гр. невен крема од 8 состојки (невен, кокосово масло, какао масло, шеа путер, арганово масло, масло од семки од малина, масло од семки од кајсија и масло од еукалиптус)

Со купување на овој ваучер добивате 7 "kupinapopust" поени.

Купи за 390 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • 1 Купувач
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  27.05.2019  до  31.08.2019 

Добивате:
 50 гр. невен крема од 8 состојки:
- 12 невен цветови на 100 мл - Билката која содржи најмногу активни сосотојки за регенерација, виталност и младешки изглед на кожата, помага при акни, екцеми, старечки пеѓи, модрици, исекотини, изгореници, дерматитис...
- 40% кокосово масло - Длабоко ја хидрира кожата, содржи лауринска киселина која штити од инфекции
- 20 % какао масло - Содржи многу хранливи антиоксидативни материи, помага во остранување на мртвите клетки, благодарение на високото количество на витаминот Е, ги пегла брчките, ги острануваа белезите и стриите и ја подмладува кожата
- 20% шеа путер - стимулира произвотство на колаген, а содржи и олеинска, стеаринска, палминска, линолеинска кисиелина кои ја 
хранат, штитат, подмладуваат и спречуваат исушување на кожата. Содржи и лупеол цинамат кој ги ублажува воспаленијата и спречува мутација и предвремено стареење на кожата
- 10% арганово масло - вистински еликсир за кожата поради високиот процент на каротени и огромното количество на витамин Е, го нарекуваат уште и течно злато
- 5% масло од семки од малина - Природно масло со заштитен фактор околу 40, пребогато со каротени и високи концентрации на витамин Е и Фосфолипиди (антиоксиданси) кои штитат од воспаленија и вируси
- 5% масло од семки од кајсија - Богато со Леатрил - Б17 (најсилниот антиканцер витамин)
- 12 капки на 100 мл масло од Еукалиптус - Ја стимулира циркулацијата на крвта во кожата и ги остранува токсините од неа
 Ова е најдоброто нешто што може да го нанесете на вашата кожа, сите состојки се органски и можат да се користат орално, за внатрешни рани, инфекции и сл.
Појаснување:
 Начин на подготовка:
- Се берат цветните левчиња, се ставаат во блендер заедно со претходно стопените какосово, какао масло и шиа путер на температура околу 35 степени се блендираат на најголема брзина околу 3 мин.
- Се процедува преку ситна цедалка или газа и се додаваат останатите сосотојки, аргановото масло, маслото од семки од малина, маслото од семки од кајсија и маслото од еукалиптус, се се меша добро додека не се изедначи и се складира во садови по желба.
Постапка за превземање на производот:
 По купување на ваучерот за вашиот избран производ, Ве молиме пишете ни на admin@kupinapopust.mk дали сакате да го подигнете производот од нашите канцеларии или сакате достава.
 Kupinapopust канцеларии, раб. време од 09:00 до 17:00 часот секој работен ден ( викенди и празници не работиме ) - Мапа  
• Доколку сакате достава Ве молиме пишете ни Ваше име и презиме, е-маил адреса со кој е купен ваучерот, точна адреса каде сакате да го доставиме производот и телефон за контакт. 

 Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Пакет од 9 третмани за слабеење - 3 мезотерапии, 3 ултразвук и 3 BHS - 58%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Пакет од 9 третмани за слабеење - 3 мезотерапии, 3 ултразвук и 3 ...
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Пакет од 15 третмани за слабеење - 5 мезотерапии, 5 ултразвук и 5 антицелулитни масажи - 58%
Салон за убавина „ТРЕНД АС“- К. Вода kај Рампа
Пакет од 15 третмани за слабеење - 5 мезотерапии, 5 ултразвук и 5...
Уште 2 дена и 22 ч.
 
1 ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 19.08 - 31.08.2019 год. - 27%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
1 ноќевање за двајца со појадок + СПА / Термин - 19.08 - 31.08.20...
Уште 2 дена и 22 ч.
 
Депилација со топол восок на нозе и интима - 56%
Фризерско - козметичко студио „Стеси“ - нас. Аеродром
Депилација со топол восок на нозе и интима
Уште 2 дена и 20 ч.
 
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска и релакс) во салонот за масажа 'Серџо'
- 61%
Салон за масажа „Серџо“
60-минутна микс масажа (стручна медицинска, спортска и релакс) во...
Уште 2 дена и 20 ч.
 26/50 Купувачи
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Хотел „Mountain Paradise by the Walnut trees 3*“ , Банско
All Inclusive ноќевање - Термин 06.07 - 07.09.2019 год.
Уште 2 дена и 20 ч.
 6 Купувачи