38% попуст или 999 ден. за преносен уред за дезинфекција

Купи за 999 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 1599 ден.
  • Попуст 38%
  • Заштедуваш 600 ден.
 • Преостанато време
 • 1 Купувач
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  16.11.2020  до  31.12.2020 

Добивате:
 Преносен уред за дезинфекција
 Спецификации:
- Со моќта на ултравиолетовата светлина можете лесно да ги стерилизирате предметите и површините за само неколку секунди
- Насочете го уредот директно кон предметите или површината која сакате да ја стерилизирате и притиснете го копчето за вклучување
- Компактниот дизајн го прави погоден за употреба каде и да одите
- Може да се насочи на било која површина - без разлика дали е вашиот телефон, тастатура, клучеви, паричник или часовник
- Батериите не се вклучени (батерии AAA x2)
 Шифра на производот: 14383
Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 , 02 3 256 027 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Тава со рачка ф20 - 37%
Братство Инокс ДОО - Охрид
Тава со рачка ф20
Уште 9 дена и 6 ч.
 1 Купувач
Правоаголна тава од 41цм - 37%
Братство Инокс ДОО - Охрид
Правоаголна тава од 41цм
Уште 9 дена и 6 ч.
 
Правоаголна тава од 42цм - 19%
Братство Инокс ДОО - Охрид
Правоаголна тава од 42цм
Уште 9 дена и 6 ч.
 
Правоаголна тава во висина од 8цм - 10%
Братство Инокс ДОО - Охрид
Правоаголна тава во висина од 8цм
Уште 9 дена и 6 ч.
 
Правоаголна тава во висина од 6,5цм - 10%
Братство Инокс ДОО - Охрид
Правоаголна тава во висина од 6,5цм
Уште 9 дена и 6 ч.
 
Правоаголна тава во висина од 4цм - 10%
Братство Инокс ДОО - Охрид
Правоаголна тава во висина од 4цм
Уште 9 дена и 6 ч.
 
Ѓувечара - 10%
Братство Инокс ДОО - Охрид
Ѓувечара
Уште 9 дена и 6 ч.
 
Сигурносен ранец
Online Shopping Mk
Сигурносен ранец
Уште 9 дена и 6 ч.
 1 Купувач
Смарт паричник
Online Shopping Mk
Смарт паричник
Уште 9 дена и 6 ч.
 2 Купувачи
Термо бокал AKD-18
Online Shopping Mk
Термо бокал AKD-18
Уште 9 дена и 6 ч.