650 ден. за волнено ќебе во сива или кафена боја - модел PALERMO


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 17 "kupinapopust" поени.

Купи за 650 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  17.03.2020  до  30.04.2020 

 Памучно ќебе во кафена боја - модел PALERMO - 650 ден.
• Памучно ќебе во сива боја - модел PALERMO - 650ден.

Појаснување:
Производот е лесен за употреба
Постапка за превземање на производот:
 Доколку уплаќате електронски, по уплатата, Ве молиме пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број. Доставата се доплаќа во зависност од тежината и габаритноста на производот. Можно е да го подигнете производот сами од нашите канцеларии.

• Доколку сте направиле нарачка на производот за плаќање при превземање, тогаш постојат две опции:

- Производот го плаќате и подигате од нашите канцеларии на ул.Никола Вапцаров бр.3/1, населба Центар (позади Министерство за Правда, лепенка зграда до Технометал Вардар во жолт влез, прв стан) - МАПА - Покажи ми го патот 

или 

 - Производот Ви се доставува на домашна адреса. 

Доставата се доплаќа и тоа:
 За Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.

 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 , 02 3 256 027 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  

 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!

Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Единечни постелнини:Дупли постелнини:

Immoricon е компанија која што се занимава со увоз на домашен текстил - постелнини, пешкири, кебиња со висок квалитет под бугарскиот бренд Дилиос. 

kupinapopust е посредник при промоцијата и продажба на производите. Трговец е Друштво за производство, трговија и услуги ИММОРИЦОН увоз-извоз ДООЕЛ Прилепсо адреса на  ЃОРЕ ДИМИТРИОСКИ 31, Прилеп и ЕДБ MK4021018537011

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет бебе
RG Group
Сет бебе
Уште 4 дена и 11 ч.
 
Кукла + кочија
RG Group
Кукла + кочија
Уште 4 дена и 11 ч.
 
Полициски сет
RG Group
Полициски сет
Уште 4 дена и 11 ч.
 
Багер на далечинско
RG Group
Багер на далечинско
Уште 4 дена и 11 ч.
 1 Купувач