Внесете свежина и удобност во Вашата спална соба со нашите „Dillios“ единечни или дупли постелнини со долен чаршав


Опции:

Со купување на овој ваучер добивате 17 "kupinapopust" поени.

Купи за 1218 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  22.08.2019  до  30.09.2019 

 Единечна постелнина со долен чаршав - 1218 ден.
• Дупла постелнина со долен чаршав - 1734 ден.

Појаснување:
• Постелнините се изработени од најквалитетен, густо ткаен 100% памук ранфорс со природен и мек допир.
• Произведени во ЕУ
• Оеко-Текс сертификат кој го потврдува отсуството на штетни супстанции од сите материјали од сетот
• Постелнините се спакувани во пластична кеса со бренд картичка „Dillios
• Постелнините се произведени во Бугарија (ЕУ) и се пласирани и во Германија, Швајцарија, Англија, загарантиран квалитет.
• Материјалот е ранфорс памук, кој е погуст од стандардниот памук што се добива при самото ткаење на материјалот. Со тоа, станува посјаен и поцврст, што го прави долготраен и најквалитетен памук.
Постапка за превземање на производот:
 Во делот „За Immoricon“ може да ги погледнете сите достапни дезени на дупли и единечни постелнини
• По купување на ваучерот ве молиме пратете ни слика од дезенот на admin@kupinapopust.mk за истиот да го нарачаме. Постелнините се превземаат исклучиво со достава, па затоа Ве молиме наведете ја и Вашата адреса, Ваше Име и Презиме како и телефон за контакт. 

 Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производите од „Immoricon

Immoricon е компанија која што се занимава со увоз на домашен текстил - постелнини, пешкири, кебиња со висок квалитет под бугарскиот бренд Дилиос. 

Единечни постелнини:


Дупли постелнини:

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 13.09 - 31.12.2019 год.
Хотел „Medite Resort SPA & Villas 5* - Сандански
Ноќевање со појадок и вечера / Термини - 13.09 - 31.12.2019 год.
Уште 5 дена и 5 ч.
 
Акумулаторски ножици за трева
Професионални и хоби алати „Купи Алат“ - Нас. Центар
Акумулаторски ножици за трева
Уште 5 дена и 5 ч.
 1 Купувач
6, 12 или 18 месечен online курс за Microsoft Excel - 90%
Online курсеви „Goethe Sprachschule“
6, 12 или 18 месечен online курс за Microsoft Excel
Уште 5 дена и 5 ч.
 
6, 12 или 18 месечен online курс по Шпански јазик - 90%
Online курсеви „Goethe Sprachschule“
6, 12 или 18 месечен online курс по Шпански јазик
Уште 5 дена и 5 ч.
 
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и нејзини состојки - 74%
ПЗУ „ПАВЛИНА“ - Кисела Вода
Пакет тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна и неј...
Уште 5 дена и 5 ч.
 6 Купувачи
HB ноќевање за 1 лице / Термини - 20.12 - 25.12; 02.01 - 01.02 или 18.02 - 10.03.2019 год. - 17%
Хотел „Finlandia“ - Пампорово
HB ноќевање за 1 лице / Термини - 20.12 - 25.12; 02.01 - 01.02 ил...
Уште 5 дена и 5 ч.
 
7 ноќевања со појадок и вечера / Термин - 01.09 - 30.09.2019 год.
Апартмани и ресторан „Konoba Akustik“ - Сутоморе
7 ноќевања со појадок и вечера / Термин - 01.09 - 30.09.2019 год.
Уште 5 дена и 5 ч.
 2 Купувачи
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело - 45%
Студио за масажа „Power“
 Kратка релакс масажа + киропрактичен третман на цело тело
Уште 5 дена и 5 ч.
 2 Купувачи
Ноќевање во апартман за 2, 3, 4 или 6 лица / Термин - 22.08 - 15.11.2019 год. - 21%
Вила и апартмани „Природа“ - Берово
Ноќевање во апартман за 2, 3, 4 или 6 лица / Термин - 22.08 - 15....
Уште 5 дена и 5 ч.
 2 Купувачи
Депилација со топол восок на нозе и интима - 56%
Фризерско - козметичко студио „Стеси“ - нас. Аеродром
Депилација со топол восок на нозе и интима
Уште 5 дена и 5 ч.
 1 Купувач