38% попуст или 799 ден. за подвижна подлога за електрични апарати

Со купување на овој ваучер добивате 16 "kupinapopust" поени.

Купи за 799 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 1299 ден.
    • Попуст 38%
    • Заштедуваш 500 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  12.01.2021  до  31.01.2021 

Добивате:
 Подвижна подлога за електрични апарати
• Мултифункционална подвижна подлога за електрични апарати
 Може да се употребува како подлога на машина за перење, фрижидер, машина за садови итн.
 Со оваа подлога лесно можете да ги движите апаратите за домаќинство,а воедно е заштитени од вода и оштетување бидејќи се подигнати над земја
 Материјал: гумени универзални тркала PA66, метална цевка цинк
 Висина: 10 см
 Прилагодливи за големината
 Ултра силна цврстина
 Антикорозија
 Лесна за навигација со четири тркала од 360 степени
 Минимална димензија: 43,5 х 43,5cm
 Максимална димензија 66 х 66cm
 Шифра на производот: 11271
Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Vitar здрави зглобови - 30 капсули - 15%
“Green Master“ Македонија
Vitar здрави зглобови - 30 капсули
Уште 6 дена и 17 ч.
 3 Купувачи
Безконтактен инфраред топломер - 31%
OnlineShopping Mk
Безконтактен инфраред топломер
Уште 6 дена и 17 ч.
 
Shiatsu 3D масажер за врат - 31%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 6 дена и 17 ч.
 1 Купувач
Вертикална сушара на 3 нивоа - 27%
OnlineShopping Mk
Вертикална сушара на 3 нивоа
Уште 6 дена и 17 ч.
 
Spin Scrubber - ротирачка четка за чистење - 28%
OnlineShopping Mk
Spin Scrubber - ротирачка четка за чистење
Уште 6 дена и 17 ч.
 
Монтажен гардеробер
OnlineShopping Mk
Монтажен гардеробер
Уште 6 дена и 17 ч.
 
RGB LED самолеплива лента во боја - 42%
OnlineShopping Mk
RGB LED самолеплива лента во боја
Уште 6 дена и 17 ч.
 2 Купувачи
Нинтендо со 620 игри - 40%
OnlineShopping Mk
Нинтендо со 620 игри
Уште 6 дена и 17 ч.
 
Sinbo електрично ѓезве - 20%
OnlineShopping Mk
Sinbo електрично ѓезве
Уште 6 дена и 17 ч.
 
Eлектрично ѓезве SuTai
OnlineShopping Mk
Eлектрично ѓезве SuTai
Уште 6 дена и 17 ч.