Акција! Пакет производи: Hot Shaper појас за слабеење + Hot Shapers хеланки за слабеење + слиминг термо крема за слабеење по цена од 790 ден.

Со купување на овој ваучер добивате 8 "kupinapopust" поени.

Купи за 790 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  20.09.2018  до  31.10.2018 

Добивате:
• Hot Shapers појас за слабеење
 Hot Shapers хеланки за слабеење
 Слиминг термо крема
Појаснување:
• Hot Shapers појас за слабеење
Овој елегантен и удобен појас за половина е дизајниран за беспрекорно да се прилагоди на вашето тело и не се забележува под повеќето облека. Можете да го носите за време на интензивен тренинг во теретана, на групно возење статичен велосипед, додека џогирате, практикувате релаксирачка јога или, пак, гледате телевизија.
Направен од NEOTEX, најновата паметна текстилна технологија, овој ултратенок појас за половина генерира топлина за пријатно зголемување на температурата секаде каде има контакт со кожата, особено на региите каде ви е потребно најповеќе. Се приспособува според вашата фигура, давајќи ви ја посакуваната флексибилност. Лесниот дишечки материјал не само што е удобен, туку исто така ви овозможува да се движите слободно. Не мора да се грижите дека ќе се примети потта бидејќи материјалот ја апсорбира влагата преку процес наречен капиларна акција и ја изнесува на површината каде потоа испарува, така што ви гарантира дека однадвор ќе останете суви.
Научниот дизајн и компресија ви помагаат да го поправите држењето на телото и да го израмните и затегнете стомакот. Совршен е за вежбање или каква било физичка активност и може да се користи секојдневно. Неговите уникатни влакна и материјал произведуваат поголема компресија во абдоменот и половината што резултира со повеќе потење.
За да постигнете подобри резултати носете го секој ден, дури и ако не вежбате. Препорачуваме носењето на појасот да биде пропратено со здрава диета и добра хидратација.
• Hot Shapers хеланки за слабеење 
Овозможуваат термално согорување на калориите: Во нив не само што изгледате добро, туку и активно го тонирате вашето тело. Дејствуваат така што ја зголемуваат вашата телесна температура, предизвикувајќи да се потите и да согорувате калории додека се движите во текот на денот. Вишокот на течности ќе опадне, а вие ќе станете послаби.
Дизајнирани имајќи ја на ум жената: Хеланките се направени од неопрен без латекс и содржат висок процент на спандекс што ќе се прилагоди на вашите облини. Материјалот овозможува супериорна растегливост и издржливост. Компресивната ткаенина креира цврст облик, така што не мора да се грижите дека ќе ви се нишаат или изместуваат додека се движите. Хеланките се ултратенки, спречуваат набирање и ви овозможуваат да се движите и навалувате слободно.
NEOTEX технологија за согорување на калориите: Изработени од NEOTEX паметна ткаенина, Hot Shapers хеланките претставуваат комбинација од фитнес и технологија. Оваа напредна тренинг опрема е дизајнирана да ви помогне да го постигнете потењето потребно за да останете во форма, што беше и клинички докажано. Имено, неколку независни клинички студии ги потврдија ефектите на NEOTEX материјалот и резултатите на Hot Shapers продуктите. По осум седмици употреба, беа констатирани следните резултати: од 4х до 10х повеќе потење, зголемено согорување на калориите, намалување на обемот на вашиот струк, подобрен изглед на целулитот, чувство на општа благосостојба.
Слиминг термо крема
Слиминг термо кремот на Медобил е одлично средство за третман на целулит и корекција на вишокот килограми. Во неговиот состав влегуваат коприва, бозел, боровница и розова пиперка. 
Начин на употреба: Кремот нанесете го на деловите од телото зафатени со целулит - „проблематичните делови од телото“ - и местата каде што има евидентно зголемена телесна маса, втријте го со помош на блага масажа, а потоа завиткајте го намачканото место со фолија, преку која ќе облечете топла облека. Оставете ја фолијата на телото до 40 минути. За тоа време може да се релаксирате или за подобри и побрзи резултати може да се движите, да шетате или да применувате лесни вежби. Постапката се применува 2-3 пати неделно.
 Производот се подигнува од просториите на Медобил Груп - Кеј 13-ти Ноември бр. 2, ГТЦ 2 кат/локал 318, веднаш до кафе Гарден. Телефон за контакт: 078 464-646 и 078 353 637. 
 Работно време: од пон-петок од 09:00 до 20:00 часот и сабота од 09:00 до 16:00 часот.
 Доколку не сте во можност да го подигнете производот, јавете се на горенаведениот број или пишете на е-маил medobil.medobil@gmail.com кажувајќи ваше име и презиме, е-маил и код на ваучерот, точна адреса каде сакате да се достави производот и телефон за контакт.

 Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.

 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Кеј 13-ти Ноември бр. 2
ГТЦ 2 кат/локал 318
(до кафе Гарден)
Покажи ми го патот 
Тел:
078/ 464-646
078/ 353-637
е-mail:
medobil.medobil@gmail.com
Работно време:
Пон-петок 
09:00 - 20:00ч
Сабота
10:00-16:00ч


Hot Shapers појас за слабеење
Овој елегантен и удобен појас за половина е дизајниран за беспрекорно да се прилагоди на вашето тело и не се забележува под повеќето облека. Можете да го носите за време на интензивен тренинг во теретана, на групно возење статичен велосипед, додека џогирате, практикувате релаксирачка јога или, пак, гледате телевизија.

Направен од NEOTEX, најновата паметна текстилна технологија, овој ултратенок појас за половина генерира топлина за пријатно зголемување на температурата секаде каде има контакт со кожата, особено на региите каде ви е потребно најповеќе. Се приспособува според вашата фигура, давајќи ви ја посакуваната флексибилност. Лесниот дишечки материјал не само што е удобен, туку исто така ви овозможува да се движите слободно. Не мора да се грижите дека ќе се примети потта бидејќи материјалот ја апсорбира влагата преку процес наречен капиларна акција и ја изнесува на површината каде потоа испарува, така што ви гарантира дека однадвор ќе останете суви.

Hot Shapers хеланки за слабеење
Овозможуваат термално согорување на калориите: Во нив не само што изгледате добро, туку и активно го тонирате вашето тело. Дејствуваат така што ја зголемуваат вашата телесна температура, предизвикувајќи да се потите и да согорувате калории додека се движите во текот на денот. Вишокот на течности ќе опадне, а вие ќе станете послаби.

Слиминг термо крема
Слиминг термо кремот на Медобил е одлично средство за третман на целулит и корекција на вишокот килограми. Во неговиот состав влегуваат коприва, бозел, боровница и розова пиперка. Може да ве интересираат и следниве понуди:

Нијансирање на коса со техника по Ваш избор (Омбре, Сомбре, Балајаж, Фламбојаж или Лајаж)  - 59%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Нијансирање на коса со техника по Ваш избор (Омбре, Сомбре, Балај...
Уште 6 дена и 16 ч.
 1 Купувач
Шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фенирање  - 59%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фен...
Уште 6 дена и 16 ч.
 4 Купувачи
Шишање, миење, маска против првут и фенирање на мажи - 49%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, миење, маска против првут и фенирање на мажи
Уште 6 дена и 16 ч.
 2 Купувачи
Надградба на свилени трепки - 50%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 6 дена и 16 ч.
 
Angel Eye сет светла за фарови со модел по избор - 47%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Angel Eye сет светла за фарови со модел по избор
Уште 6 дена и 16 ч.
 
Полица GNEDBY од 'Ikea'
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Полица GNEDBY од "Ikea"
Уште 42 дена и 11 ч.
 1 Купувач
Две декоративни закачалки - модел TJUSIG
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Две декоративни закачалки - модел TJUSIG
Уште 10 ч. 4 мин.
 1 Купувач
Месечна членарина за курс по цртање, сликање, керамика и вајање за возрасни - 64%
Училиште за уметност „Galeria KOTI“ - Карпош 1
Месечна членарина за курс по цртање, сликање, керамика и вајање з...
Уште 6 дена и 16 ч.
 1 Купувач
Месечна членарина за курс по цртање, сликање, керамика и вајање за деца - 32%
Училиште за уметност „Galeria KOTI“ - Карпош 1
Месечна членарина за курс по цртање, сликање, керамика и вајање з...
Уште 6 дена и 16 ч.
 
Kилим - модел KARBAK од „Ikea„
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Kилим - модел KARBAK од „Ikea„
Уште 10 ч. 1 мин.
 
Фотеља во окер или тиркизна боја - модел STRANDMON
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Фотеља во окер или тиркизна боја - модел STRANDMON
Уште 10 ч. 4 мин.
 1 Купувач