75% попуст или 249 ден. за соларна безжична ЛЕД ламба - Ever Brite

Со купување на овој ваучер добивате 5 "kupinapopust" поени.

Купи за 249 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 1000 ден.
  • Попуст 75%
  • Заштедуваш 751 ден.
 • Преостанато време
 • 2 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  15.09.2020  до  31.10.2020 

Добивате:
 Соларна безжична ЛЕД ламба - Ever Brite
 Карактеристики:
- ЛЕД ламба со соларен панел
- Вграден сензор за движења
- Не се потребни батерии
- Не е потребна електрична енергија
- Се лепи на која било површина
- Водоотпорнa
Појаснување:
 Ever Brite ЛЕД ламба ви овозможува сигурност бидејќи се активира на секое човечко движење и дава безбедност на вашиот дом.
 За Ever Britе нема да ви се потребни ниту електрична енергија ниту батерии, бидејќи се полни од сончевата енергија
 Можете да ја поставите на повеќе места, над влезната врата, во вашиот двор, гаража, по скали и слично.
 Оваа ламба е идеална бидејќи е безжична и нема да трошите електрична енергија.
 Ламбата е водоотпорна, и нема да и наштети ниту дождот надвор.
 Сензорот за движење детектира движење до 10-15 метри и автоматски светнува кога некој ќе се приближи
• На следниов ЛИНК може да погледнете повеќе детали околу производот
Постапка за превземање на производот:
 По уплатата задолжително пишете ни на admin@kupinapopust.mk кој производ сте го уплатиле за да го нарачате истиот. Воедно, пишете ни и Ваше име и презиме, точна адреса за достава, како и телефон за контакт. 
 Производот се испорачува исклучиво со достава и истата чини 130 ден. која ја плаќате при превзeмање на производот.
 Напомена: Производот не може да се подигне од нашите канцелариите!
• Пратките пристигаат за 5 до 7 работни дена низ сите градови.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

250мл крем со гавез - 30%
“Green Master“ Македонија
250мл крем со гавез
Уште 19 ч. 51 мин.
 
250мл за балсам за сува кожа - 30%
“Green Master“ Македонија
250мл за балсам за сува кожа
Уште 19 ч. 51 мин.
 
125мл за гел со слуз од полжав - 30%
“Green Master“ Македонија
125мл за гел со слуз од полжав
Уште 19 ч. 51 мин.
 
250мл антицелулитен крем  - 40%
“Green Master“ Македонија
250мл антицелулитен крем 
Уште 19 ч. 51 мин.
 
250мл крем со маст од мрмот и аплски шишарки - 40%
“Green Master“ Македонија
250мл крем со маст од мрмот и аплски шишарки
Уште 19 ч. 51 мин.
 
30 таблети здрава коса - 20%
“Green Master“ Македонија
30 таблети здрава коса
Уште 19 ч. 51 мин.
 
500мл гел за туширање со масло од шеа и зелено кафе - 30%
“Green Master“ Македонија
500мл гел за туширање со масло од шеа и зелено кафе
Уште 19 ч. 51 мин.
 
Течен сапун со камилица - 40%
“Green Master“ Македонија
Течен сапун со камилица
Уште 19 ч. 52 мин.
 
Променлив филтер за вода за бокал DAFI ASTRA - UNIMAX AQUAMAG Mg2 - 20%
“Green Master“ Македонија
Променлив филтер за вода за бокал DAFI ASTRA - UNIMAX AQUAMAG Mg2
Уште 19 ч. 51 мин.
 
Volcano Zapper - 40%
“Green Master“ Македонија
Volcano Zapper
Уште 19 ч. 51 мин.
 
Турмалински појас за колено - 40%
“Green Master“ Македонија
Турмалински појас за колено
Уште 19 ч. 51 мин.
 
30 капсули хијалурон комплекс - 40%
“Green Master“ Македонија
30 капсули хијалурон комплекс
Уште 19 ч. 51 мин.
 
60 капсули железо - витамин Ц + фолна киселина - 40%
“Green Master“ Македонија
60 капсули железо - витамин Ц + фолна киселина
Уште 19 ч. 51 мин.
 
30 таблети здрави очи - 20%
“Green Master“ Македонија
30 таблети здрави очи
Уште 19 ч. 51 мин.
 
180 капсули лук - 40%
“Green Master“ Македонија
180 капсули лук
Уште 19 ч. 51 мин.
 
180 капсули масло од црн ким - 40%
“Green Master“ Македонија
180 капсули масло од црн ким
Уште 19 ч. 51 мин.
 
30 таблети Селен + Цинк  - 20%
“Green Master“ Македонија
30 таблети Селен + Цинк 
Уште 19 ч. 51 мин.
 
30 таблети Мултивита плус - 30%
“Green Master“ Македонија
30 таблети Мултивита плус
Уште 19 ч. 52 мин.
 
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо - 53%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо
Уште 19 ч. 40 мин.
 
Dr. Silver - апарат за сребрена вода 
“Green Master“ Македонија
Dr. Silver - апарат за сребрена вода 
Уште 19 ч. 51 мин.
 1 Купувач