70% попуст или 299 ден. за соларна безжична ЛЕД ламба - Ever Brite

Со купување на овој ваучер добивате 9 "kupinapopust" поени.

Купи за 299 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 1000 ден.
  • Попуст 70%
  • Заштедуваш 701 ден.
 • Преостанато време
 • 1 Купувач
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  17.02.2020  до  30.04.2020 

Добивате:
 Соларна безжична ЛЕД ламба - Ever Brite
 Карактеристики:
- ЛЕД ламба со соларен панел
- Вграден сензор за движења
- Не се потребни батерии
- Не е потребна електрична енергија
- Се лепи на која било површина
- Водоотпорнa
Појаснување:
 Ever Brite ЛЕД ламба ви овозможува сигурност бидејќи се активира на секое човечко движење и дава безбедност на вашиот дом.
 За Ever Britе нема да ви се потребни ниту електрична енергија ниту батерии, бидејќи се полни од сончевата енергија
 Можете да ја поставите на повеќе места, над влезната врата, во вашиот двор, гаража, по скали и слично.
 Оваа ламба е идеална бидејќи е безжична и нема да трошите електрична енергија.
 Ламбата е водоотпорна, и нема да и наштети ниту дождот надвор.
 Сензорот за движење детектира движење до 10-15 метри и автоматски светнува кога некој ќе се приближи
• На следниов ЛИНК може да погледнете повеќе детали околу производот
Постапка за превземање на производот:
 По уплатата задолжително пишете ни на admin@kupinapopust.mk кој производ сте го уплатиле за да го нарачате истиот. Воедно, пишете ни и Ваше име и презиме, точна адреса за достава, како и телефон за контакт. 
 Производот се испорачува исклучиво со достава и истата чини 120 ден. која ја плаќате при превзeмање на производот.
 Напомена: Производот не може да се подигне од нашите канцелариите!
• Пратките пристигаат за 5 до 7 работни дена низ сите градови.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет бебе
RG Group
Сет бебе
Уште 4 дена и 9 ч.
 
Кукла + кочија
RG Group
Кукла + кочија
Уште 4 дена и 9 ч.
 
Полициски сет
RG Group
Полициски сет
Уште 4 дена и 9 ч.
 
Багер на далечинско
RG Group
Багер на далечинско
Уште 4 дена и 9 ч.
 1 Купувач