-39% попуст или само 9980 ден. за Nitro Midea Innovation Vacuum Cleaning Robot Think Tank AMR NM-ROB001

Со купување на овој ваучер добивате 84 "kupinapopust" поени.

Купи за 9980 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 16490 ден.
    • Попуст 39%
    • Заштедуваш 6510 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  13.02.2024  до  30.04.2024 

Nitro Midea Innovation Vacuum Cleaning Robot Think Tank AMR NM-ROB001

Роботска правосмукалка со напредни функционалности која што го штеди Вашиот буџет

Нема потреба веќе да се грижите за чистењето на подовите во Вашиот дом или канцеларија - роботот го прави тоа за Вас

Големина на садот за прашина: 0,6l

Ниско ниво на бучавост: 48dB

Потрошувачка на енергија од само: 20 W

Време на работа со едно полнење: 90 min

Димензии (HxWxD): 33*33*9.6 cm

Тежина: 5.7 kg

Боја: Бела

Чисти различни видови на површини: Теписи, Ламинат, Линолеум, Паркет, Плочки, Мозаици

Батерија: NI-MH 2600mAh


Располага со сензори од сите страни коишто овозможуваат паметно движење во просториите и роботот да не се судира со предметите.

Со способноста за паметно планирање патека роботото оптимално ефикасно ја чисти просторијата без повторени патеки и без да пропушти дел од просториите.

Две прецизни кружни четки од двете страни овозможуваат сеопфатно чистење и достигнуваат да чистат под мебелот.

Напреден LDS систем којшто прави мапа на Вашиот дом за следните смукања.

Големата моќност на вшмукување од 4000 Pa овозможува брзо и ефикасно длабинско чистење на килимите и подовите.

Повеќе режими на чистење и прилагодливи нивоа на вшмукување.

Во пакетот се вклучени: полнач на струја, докинг полнач, резервен филтер и две резервни четки за замена.

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА ОД 1 ГОДИНА.

Ул. Иван Козаров 24 лок. 21
ТЦ Стара Рампа - нас. Кисела Вода
Покажи ми го патот
тел. 02/ 5511- 374
071/ 243 - 833
e-mail: 
nitro@nitro.com.mk
Работно време:
10:00 - 18:00, 
сабота 09:00 - 14:00 ч.
Facebook
WEB


Нитро Компјутери е македонска ИТ фирма која се занимава со следните области на Информатичката Технологија:

- Консулатации во врска со информатичката технологија и извршување на технички сервис
- Продажба на компјутери, печатачи, мултифункциски уреди, дигитални камери, преносни компјутери, DVD, MP3/4 плејери и друга модерна техника
- Полнење на тонери за ласерски печатачи и кертриџи за инк-џет и фото печатачи
- Компјутерска анимација
- Дизајн и подготовки за печатење
- Изработка на компјутерски програми


kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е Друштво за производство, услуги и промет НИТРО КОМПЈУТЕРИ Зоран ДООЕЛ Стајковци Скопје

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Медицински третман на лице - 70%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Медицински третман на лице
Уште 1 ден и 16 ч.
 1 Купувач
Дермаролер третман на лице - 70%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Дермаролер третман на лице
Уште 1 ден и 14 ч.
 1 Купувач
Дијамантска микродермоабразија со вапазом и маска  - 70%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Дијамантска микродермоабразија со вапазом и маска 
Уште 1 ден и 14 ч.
 2 Купувачи
Третман на лице од чист арган за ревитализација и хидратација на кожата во 'Skin Solution' - 73%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Третман на лице од чист арган за ревитализација и хидратација на ...
Уште 1 ден и 16 ч.
 
Колаген активатор третман на лице - 75%
Спец. орд. по дерматовенерологија „Skin solution“
Колаген активатор третман на лице
Уште 1 ден и 14 ч.
 4 Купувачи
Курс за Weight loss program specialist 
ИНСТИТУТ РС
Курс за Weight loss program specialist 
Уште 1 ден и 16 ч.
 1 Купувач
Тандем летање со параглајдер од Водно + снимање со GoPro камера од Параглајдинг Клуб Озон - 20%
Параглајдерски Клуб „ОЗОН“, Скопје
Тандем летање со параглајдер од Водно + снимање со GoPro камера о...
Уште 1 ден и 16 ч.
 1 Купувач
Масажа на лице + серум  - 25%
Ina Beauty
Масажа на лице + серум 
Уште 1 ден и 16 ч.
 
Спермограм - анализа на семена течност - 17%
ПЗУ „Индус Медика“
Спермограм - анализа на семена течност
Уште 1 ден и 16 ч.
 
Пункција и хистопатолошки наод на тироидна жлезда - 33%
ПЗУ „Индус Медика“
Пункција и хистопатолошки наод на тироидна жлезда
Уште 1 ден и 16 ч.
 
Ин боди - комплетна анализа + специјалистички преглед од интернист во Поликлиника Интермед Арт. - 15%
Поликлиника „Интермед Арт“, ТЦ Антико
Ин боди - комплетна анализа + специјалистички преглед од интернис...
Уште 1 ден и 16 ч.