Уникатен и луксузен моден додаток за комплетен и грациозен изглед! 50% попуст или само 1300 ден. за Ninabox® “Bike” ланче (со Swarovski елементи)! Подарете прекрасен подарок!

Со купување на овој ваучер добивате 22 "kupinapopust" поени.

Распродадено Купи како подарок
    • Симнато од 2600 ден.
    • Попуст 50%
    • Заштедуваш 1300 ден.
  • 1/1 Купувач
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  13.12.2017  до  31.01.2018 

Добивате:
• Ninabox® “Bike” (со Swarovski елементи)
 Приврзок во форма на велосипед со црвени камчиња.
 Пакување во луксузна кутија со лого.
 Сертификат за Swarovski  кристалите.
 Гаранција 6 месеци (без надворешни оштетувања).
 Модерен дизајн и иновативна интерпретација.
 Ланче кое можете да го комбинирате со секој аутфит.
 Романтичен и елегантен подарок за новогодишните празници
Појаснување:
 Карактеристики на производот: 
- Материјал: Платинум/Позлата од 18к бело злато
- Тежина: 10,17 грама
- Должина на ланче: 40cm + 5cm
- Висина на ланче: 2,0 cm
- Вид на камен: Austrian Swarovski Crystal
Број на камчиња: 20
 Производот се подига од Nina Box во Skopje City Mall на 1 кат. 
Телефон за контакт 071/263- 443


City Mall - 1 кат
нас. Карпош 3
Покажи ми го патот
телефон: 071/263-443
e-mail: nb.fashion@yahoo.com
Facebook
web

Производот се подига од Skopje City Mall - 1 кат. 


Ninabox®
Ninabox®  е француски светски познат бренд за дизајниран накит со Swarovski кристали. Уникатен перфектен стајлинг  со акцент на убавина и грациозност.
Целта е сите клиенти да бидат задоволни. Насмевката на сечие лице при отворање на NinaBox кутиите e дополнителен стимул за подобрување на веќе докажаниот квалитет.
Накитот е изработен од исклучително квалитетен материјал (платиниум, 925 сребро, 18К злато), совршена изработка до најситни финеси, согласно со правилата и контроли за квалитет. Сите продукти се со вистинска позлата од 18,24к бело/жолто злато и имаат заштита од било какви потемнувања. 
Производите доаѓаат спакувани во брендирани кутии и секако сертификати за афтентичноста на SWAROVSKI кристалите, кое се перфектно добри за изненадување и подарок на саканите и блиски личности.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

60-минутна медицинска релакс или спортска масажа на цело тело со познатото етерично органско масло Allga San од Dr. Theiss - 100% природен екстракт од планински бор - 44%
Физиотерапија и рехабилитација „КИНЕЗИКА“
60-минутна медицинска релакс или спортска масажа на цело тело со ...
Уште 2 дена и 13 ч.
 
Медицинска масажа на ГРБ + мобилизација - 72%
Центар за рехабилитација „Св.Јован“, нас. Центар
Медицинска масажа на ГРБ + мобилизација
Уште 2 дена и 13 ч.
 
Спортска (финска) масажа или ортопедска масажа на ГРБ + мобилизација  - 70%
Центар за рехабилитација „Св.Јован“, нас. Центар
Спортска (финска) масажа или ортопедска масажа на ГРБ + мобилизац...
Уште 2 дена и 13 ч.
 
Масичка LACK во брезова боја од ,,Ikea'
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Масичка LACK во брезова боја од ,,Ikea"
Уште 2 дена и 13 ч.
 
ТВ комода во бела боја - модел BESTA / Шифра 402.998.90
Kupinapopust.mk - нас.Центар
ТВ комода во бела боја - модел BESTA / Шифра 402.998.90
Уште 2 дена и 13 ч.
 1 Купувач
8 чинии во сина боја - модел FÄRGRIK / Шифра 504.153.61
Kupinapopust.mk - нас.Центар
8 чинии во сина боја - модел FÄRGRIK / Шифра 504.153.61
Уште 2 дена и 13 ч.
 2 Купувачи
100% 2 Арабика кафиња - модел PATAR
Kupinapopust.mk - нас.Центар
100% 2 Арабика кафиња - модел PATAR
Уште 2 дена и 13 ч.
 3 Купувачи
 Маникир на природни нокти + гел на природни нокти + боја по избор - 71%
Студио „Ин Малова“ - Карпош 4
 Маникир на природни нокти + гел на природни нокти + боја по избо...
Уште 2 дена и 13 ч.
 
 Депилација со топол восок на раце, нозе и пазуви + гратис депилација на надусници во салон за убавина 'Прима Бела' - 39%
Салон за убавина "Прима Бела"
 Депилација со топол восок на раце, нозе и пазуви + гратис депила...
Уште 2 дена и 13 ч.
 
Масажа на цело тело + рефлексотерапија (масажа на стопала) + масажа на глава со есенцијално масло по избор (цимет, портокал или лаванда) во салон за убавина 'Прима Бела' - 51%
Салон за убавина "Прима Бела"
Масажа на цело тело + рефлексотерапија (масажа на стопала) + маса...
Уште 2 дена и 13 ч.
 1 Купувач
Половен телефон марка Samsung J5 2016 
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Половен телефон марка Samsung J5 2016 
Уште 2 дена и 13 ч.
 
Нијансирање на коса со техника по Ваш избор (Омбре, Сомбре, Балајаж, Фламбојаж или Лајаж)  - 59%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Нијансирање на коса со техника по Ваш избор (Омбре, Сомбре, Балај...
Уште 1 ден и 20 ч.
 1 Купувач
Шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фенирање  - 59%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со кератинска маска за сува и оштетена коса и фен...
Уште 1 ден и 20 ч.
 11 Купувачи
Шишање, миење, маска против првут и фенирање на мажи - 49%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, миење, маска против првут и фенирање на мажи
Уште 1 ден и 20 ч.
 5 Купувачи
Надградба на свилени трепки - 50%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Надградба на свилени трепки
Уште 1 ден и 20 ч.
 2 Купувачи