6200 ден. за половен телефон марка Samsung J5 2016 во одлична состојба 

Со купување на овој ваучер добивате 525 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • 1 Купувач
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  18.10.2018  до  30.11.2018 

Добивате:
 Половен телефон марка Samsung J5 2016 
Mемориска картичка MicroSD 2G
Оригинал полнач
Заштина фолија
Боја: црна
 Телефон користен само за работни цели, сочуван во многу добра состојба со нов екран и touch screen
Појаснување:

 Технички спецификации
Мрежа: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 HSDPA 900 / 2100
- Пренос на податоци4G (LTE); UMTS (3G)
- Поврзување: Bluetooth, USB, WiFi, NFC
- Тип на SIMMicroSIM
- Пораки: SMS, MMS, Email, Push Email
- Екран5.0-inch HD(720x1280) Super AMOLED;16M colors
- Камера13 MP
- Оперативен системAndroid
- CPUQuad-core 1.2 GHz
 Меморија
- Вградена меморија8GB (помалку достапна за корисникот)
- RAM меморија1.5GB
- Мемориска картичкаMicroSD
- Мемориска картичка капацитет up to 128GB
• Карактеристики на батеријата
- Батерија типLi-Ion
- Батерија капацитет2600 mAh
• Повеќе карактеристики погледнете ТУКА
Постапка за превземање на производот:
 По уплатата јавете се на 078/ 439-829 или пишете на admin@kupinapopust.mk за да Ве информираме кога може да го подигнете производот.
 Напомена: Производот се подига од канцелариите на kupinapopust.mk
Производот можете да го погледнете и тестирате во просториите на kupinapopust секој работен ден помеѓу 09:00 и 17:00 часот
 Доколку не сте во можност да го подигнете производот, пишете ни на admin@kupinapopust.mk ваше име и презиме, е-маил адреса со кој е купен ваучерот, точна адреса каде сакате да го доставиме производот и телефон за контакт. 


 Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.

 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


 ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
Покажи ми го патот
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет

09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк
WEB
FacebookМоже да ве интересираат и следниве понуди:

Машки шорцеви DRY+NIGHT од 'Decathlon'
DECATHLON производи
Машки шорцеви DRY+NIGHT од "Decathlon"
Уште 7 дена и 22 ч.
 1 Купувач
Сталажа HYLLIS од 'Ikea'
Ikea
Сталажа HYLLIS од "Ikea"
Уште 22 ч. 52 мин.
 1 Купувач
Сталажа ALBERT од 'Ikea'
Ikea
Сталажа ALBERT од "Ikea"
Уште 23 ч. 27 мин.
 1 Купувач
Месечна членарина за групна фитнес активност за мажи - Extreme Workout, жени и деца  - 50%
G - FITNESS (Голден фитнес) - Аеродром
Месечна членарина за групна фитнес активност за мажи - Extreme Wo...
Уште 7 дена и 5 ч.
 
Рачен алат, ударни дупчалки, пневматски ексцентирчни брусилки, акумулаторски одвртувачи и уште многу други производи од продажниот салон за алати „Купи Алат“
Професионални и хоби алати „Купи Алат“ - Нас. Центар
Рачен алат, ударни дупчалки, пневматски ексцентирчни брусилки, ак...
Уште 22 ч. 58 мин.
 7 Купувачи
6 месечен online курс по Германски јазик - 96%
Online курсеви по Германски јазик „Goethe Sprachschule“
6 месечен online курс по Германски јазик
Уште 22 ч. 58 мин.