990 ден. за Smart држач за мобилен со безжично полнење

Со купување на овој ваучер добивате 39 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  13.11.2019  до  31.05.2020 

Добивате:
 Smart држач за мобилен со безжично полнење
 Има вградени сензори,кои кога ќе посакате да го ставите телефонот на држачот тој автоматски се отвара,па откако ќе се постави телефонот тој повторно со помош на сензорите се затвара и прицврстува и почнува да го полни.
• Направен е од премиум материјали и неверојатен дизајн кој совршено би се вклопил во вашиот автомобил
 Овозможува ротирање од 360 степени што го олеснува возењето бидејќи може да се прилагоди аголот според тоа како на возачот му одговара.
 Полнењето е Fast Charging од 10W. Одговара за секој паметен телефон што подржува Qi
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба
 На следниов
ЛИНК може да погледнете повеќе детали околу производот
Постапка за превземање на производот:
 По уплатата задолжително пишете ни на admin@kupinapopust.mk кој производ сте го уплатиле за да го нарачате истиот. Воедно, пишете ни и Ваше име и презиме, точна адреса за достава, како и телефон за контакт. 
 Производот се испорачува исклучиво со достава и истата чини 120 ден. која ја плаќате при превзeмање на производот.
 Напомена: Производот не може да се подигне од нашите канцелариите!
• Пратките пристигаат за 5 до 7 работни дена низ сите градови.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм - 28%
Фото студио „CITY PLUS“
Пакет од 100 фотографии со димензии 10 x 15 цм
Уште 5 дена и 10 ч.