69% попуст или 399 ден. за шампон против опаѓање на косата - Dexe

Со купување на овој ваучер добивате 12 "kupinapopust" поени.

Купи за 399 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 1299 ден.
    • Попуст 69%
    • Заштедуваш 900 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  15.09.2020  до  31.10.2020 

Добивате:
 Шампон против опаѓање на косата - Dexe
 Количина: 200ml
• Препорачана употреба: Минимално 3 пати неделно
 Расте, ојачува и заштитува - протеините и екстракти од билки во шампонот го стимулираат растот на косата и го спречуваат опаѓањето на косата со активирање и зајакнување на фоликулите на косата, покрај зголемувањето на густината на косата, намалувањето на разделената и скршената коса, го навлажнуваат скалпот и ги потхрануваат корените на влакната
 Го зајакнува развојот на здрави фоликули на косата, ги намалува тенките влакна, ги зајакнува корените  и ги задебелува постојните влакна на косата за поквалитетна и погуста коса
 Без разлика дали ќе почнете да губите коса на рана возраст, да доживеете постепено опаѓање на косата или тоа се случува со самиот природен процес (без разлика од кои последици - стрес,нервоза,ген и сл) - секој што доживува каков било вид на проблем поврзан со косата, во било која возраст и фаза и која и да е причината, знае како ментално и психолошки болно, тешко, фрустрирачко и исцрпувачко знае да биде тоа
 Шампонот против губење на косата DEXE е погоден и за мажи и за жени и е најефикасен за благо умерено опаѓање на косата
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба
 Нови третмани, формули и производи постојано се воведуваат на пазарот, но повеќето се или скапи, или болни, или имаат ограничен успех или пак имаат сериозни несакани ефекти
 Губењето на косата може да се промени, запре или забави, косата може да стане поцелосна и подебела, може да се третираат проблеми со скалпот
 Новиот DEXE шампон против опаѓање на косата е најновиот напредок во природниот третман за губење на косата.
 Со чистењето и подготовка на скалпот за регенерација на косата, шампонот против губење на косата DEXE ги зајакнува и штити фоликулите на косата, додека создава здрава средина за раст на косата и ја подобрува состојбата на  постоечката коса и скалпот.
 Тој ги комбинира најдобрите хербални ориентални лекови, интегрирани со најновите достигнувања во технологијата за нега на коса. 
Постапка за превземање на производот:
 По уплатата задолжително пишете ни на admin@kupinapopust.mk кој производ сте го уплатиле за да го нарачате истиот. Воедно, пишете ни и Ваше име и презиме, точна адреса за достава, како и телефон за контакт. 
 Производот се испорачува исклучиво со достава и истата чини 130 ден. која ја плаќате при превзeмање на производот.
 Напомена: Производот не може да се подигне од нашите канцелариите!
• Пратките пристигаат за 5 до 7 работни дена низ сите градови.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

250мл крем со гавез - 30%
“Green Master“ Македонија
250мл крем со гавез
Уште 18 ч. 44 мин.
 
250мл за балсам за сува кожа - 30%
“Green Master“ Македонија
250мл за балсам за сува кожа
Уште 18 ч. 44 мин.
 
125мл за гел со слуз од полжав - 30%
“Green Master“ Македонија
125мл за гел со слуз од полжав
Уште 18 ч. 43 мин.
 
250мл антицелулитен крем  - 40%
“Green Master“ Македонија
250мл антицелулитен крем 
Уште 18 ч. 43 мин.
 
250мл крем со маст од мрмот и аплски шишарки - 40%
“Green Master“ Македонија
250мл крем со маст од мрмот и аплски шишарки
Уште 18 ч. 44 мин.
 
30 таблети здрава коса - 20%
“Green Master“ Македонија
30 таблети здрава коса
Уште 18 ч. 44 мин.
 
500мл гел за туширање со масло од шеа и зелено кафе - 30%
“Green Master“ Македонија
500мл гел за туширање со масло од шеа и зелено кафе
Уште 18 ч. 44 мин.
 
Течен сапун со камилица - 40%
“Green Master“ Македонија
Течен сапун со камилица
Уште 18 ч. 44 мин.
 
Променлив филтер за вода за бокал DAFI ASTRA - UNIMAX AQUAMAG Mg2 - 20%
“Green Master“ Македонија
Променлив филтер за вода за бокал DAFI ASTRA - UNIMAX AQUAMAG Mg2
Уште 18 ч. 44 мин.
 
Volcano Zapper - 40%
“Green Master“ Македонија
Volcano Zapper
Уште 18 ч. 43 мин.
 
Турмалински појас за колено - 40%
“Green Master“ Македонија
Турмалински појас за колено
Уште 18 ч. 44 мин.
 
30 капсули хијалурон комплекс - 40%
“Green Master“ Македонија
30 капсули хијалурон комплекс
Уште 18 ч. 44 мин.
 
60 капсули железо - витамин Ц + фолна киселина - 40%
“Green Master“ Македонија
60 капсули железо - витамин Ц + фолна киселина
Уште 18 ч. 43 мин.
 
30 таблети здрави очи - 20%
“Green Master“ Македонија
30 таблети здрави очи
Уште 18 ч. 43 мин.
 
180 капсули лук - 40%
“Green Master“ Македонија
180 капсули лук
Уште 18 ч. 43 мин.
 
180 капсули масло од црн ким - 40%
“Green Master“ Македонија
180 капсули масло од црн ким
Уште 18 ч. 43 мин.
 
30 таблети Селен + Цинк  - 20%
“Green Master“ Македонија
30 таблети Селен + Цинк 
Уште 18 ч. 43 мин.
 
30 таблети Мултивита плус - 30%
“Green Master“ Македонија
30 таблети Мултивита плус
Уште 18 ч. 44 мин.
 
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо - 53%
Гостилница „Налеј“, нас. Аеродром
Вкусен богат ордевер со 16 парчиња месо
Уште 18 ч. 32 мин.
 
Dr. Silver - апарат за сребрена вода 
“Green Master“ Македонија
Dr. Silver - апарат за сребрена вода 
Уште 18 ч. 44 мин.
 1 Купувач