595 ден. за кутија со 5 пара машки чорапи модел - PULSE од „Hanters Style - HS“

Со купување на овој ваучер добивате 7 "kupinapopust" поени.

Купи за 595 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  12.06.2019  до  31.12.2019 

Добивате:
 Кутија со 5 пара машки чорапи
 Модел - PULSE
 Достапни броеви:
- 35 - 37
- 37 - 39
- 39 - 41
 Материјал:
- 70% памук
- 22% еластин
- 6% најлон
- 2% ластик
 Без разлика дали сте дома, на работа, на вежбање, на вечера или прошетка, направете го тоа со стил со интересните и забавни HS чорапи.
 Преку уникатните модели и дизајни направени за формални или неформални случаи, Вие можете да бидете надвор или да останете внатре додека Вашите стапала се задоволни и среќни по цел ден.
Појаснување:
 Анти бактериски, издржливи, удобни, не предизвикуваат тегоби на стапалото и остануваат неутрални односно се отпорни на потење и не предизвикуваат непријатен мирис без разлика на времетраењето на користење.
Постапка за превземање на производот:
 По уплатата задолжително пишете ни на admin@kupinapopust.mk кој производ сте го уплатиле за да го нарачате истиот. Воедно, пишете ни и Ваше име и презиме, точна адреса за достава, како и телефон за контакт. 
 Производот се испорачува исклучиво со достава

 Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. 1571 бр. 37
Визбегово
Покажи ми го патот
тел: 02/ 5 514 234
070/ 254 953
е-маил:
hantersdooel@gmail.com  
Facebook
WEB

• За сите подетални информации јавете се на тел: 02/ 5 514 234 или 070/ 254 953 или пишете на е-маил info@hanters-style.comж


Hanters Style - HS
- Сите HS чорапи се изработени од најквалитетни материјали кој вклучува чешлан органски памук во комбинација со најквалитетен полиамид, еластан и ластик.
- Поради квалитетот на материјалите и користењето на најсовремени италијански машини во производството, во споредба со останатите чорапи, сите HS чорапи се анти бактериски, издржливи, удобни, не предизвикуваат тегоби на стапалото и остануваат неутрални односно се отпорни на потење и не предизвикуваат непријатен мирис без разлика на времетраењето на користење.
- Врвен квалитет за одлична цена.
- Сите HS чорапи се прилагодени за сечиј вкус и мода. Преку 250 модели за сите сезони со модерни или класични, забавни, колоритни, среќни, тематски и тренди дизајни.   
- Hanters Style - HS е единствениот производител во регионот кој нуди иновативни кутии за подароци со повеќе пара на чорапи за секоја пригода. 
Кутиите за подароци од 5, 2 и 1 пар претставуваат идеален подарок наменет за целото семејство.
Чорапите во кутиите за подароци од 1 и 2 пара покрај секојдневните модели и дизајни се идеални и за тематски " happy birthday" дизајни, како и дизајните со "љубов", "пријателство", " среќа" и многу други.  
Подарете му Вашиот пријател/ка или сакан/а интересен и забавен подарок и напишете му забавна порака на самата кутија-подарок.
Без разлика дали сте дома, на работа, на вежбање, на вечера или прошетка, направете го тоа со стил со интересните и забавни HS чорапи. Преку уникатните модели и дизајни направени за формални или неформални случаи, Вие можете да бидете надвор или да останете внатре додека Вашите стапала се задоволни и среќни по цел ден.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Фарбање на цела коса - 50%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Фарбање на цела коса
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Фарбање на корен со фарба Kay Pro Evolution  - 57%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Фарбање на корен со фарба Kay Pro Evolution 
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Миење + маска + ампула + фенирање - 62%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Миење + маска + ампула + фенирање
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Шишање за мажи - 50%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Шишање за мажи
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Депилација на нозе, раце и интима (со чист топол восок) - 37%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Депилација на нозе, раце и интима (со чист топол восок)
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Класичен маникир - 37%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Класичен маникир
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Класичен педикир + пилинг + масажа - 50%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Класичен педикир + пилинг + масажа
Уште 5 дена и 14 ч.
 1 Купувач
Третман на коса со кавијар + шишање - 42%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Третман на коса со кавијар + шишање
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Миење + маска + фенирање  - 40%
Фризерски салон „Mona City Fashion“ - позади Соборен Храм
Миење + маска + фенирање 
Уште 5 дена и 14 ч.
 
 Испитување на Helicobacter pylori IgG - 35%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
 Испитување на Helicobacter pylori IgG
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус - 34%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ) - 64%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ)
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед - 47%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед
Уште 5 дена и 14 ч.
 
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + бесплатна достава + 2 год. гаранција - 15%
Естер Софт - Winix - Ново Лисиче
Прочистувач на воздух за ПМ честички - модел Winix Zero + бесплат...
Уште 5 дена и 14 ч.
 5 Купувачи
Дијамантска дермоабразија на лице - 71%
Салон за убавина „Body&Soul - beauty lounge“ - нас. Кисела В...
Дијамантска дермоабразија на лице
Уште 5 дена и 14 ч.