799 ден. за Shiatsu 3D масажер за врат


Со купување на овој ваучер добивате 25 "kupinapopust" поени.

Купи за 799 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 1599 ден.
  • Попуст 50%
  • Заштедуваш 800 ден.
 • Преостанато време
 • 6 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  24.11.2022  до  30.04.2023 

Добивате:
• Shiatsu 3D масажер за врат
 Шиатсу е една од најважните техники на масирање
 3D масажерот ја имитира токму шиатсу масажата
 Со користење на масажерот секојдневно ќе можете да го опуштате вашето тело од секојдневниот стрес, како и да ја намалите болката во вашиот грб, раменици, раце, мускули и зглобови
 Шиатсу масажерот исто така ја подобрува циркулацијата на крвта и придонесува за мускулна релаксација
• Лесно е прилагодлив на вашето тело, едноставно го поставувате на вратот и ги ставате рацете во деловите кои се наменети за нив
• Со едноставно притискање на копчето за вклучување вашата релаксација започнува
 Шифра на производот: 4542
Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 , (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет за нокти Salon Shaper - 25%
OnlineShopping Mk
Сет за нокти Salon Shaper
Уште 5 дена и 21 ч.
 1 Купувач
Закачалка за на ѕид - модел АКИРА
Kupinapopust.mk
Закачалка за на ѕид - модел АКИРА
Уште 5 дена и 21 ч.
 1 Купувач
Монтажна закачалка за алишта - 25%
OnlineShopping Mk
Монтажна закачалка за алишта
Уште 5 дена и 21 ч.
 
Преносен блендер - 33%
OnlineShopping Mk
Преносен блендер
Уште 5 дена и 21 ч.
 
Relax & Tone - масажер - 13%
OnlineShopping Mk
Relax & Tone - масажер
Уште 5 дена и 21 ч.
 
Сет анти-вибрациски подлоги за машина за перење - 45%
OnlineShopping Mk
Сет анти-вибрациски подлоги за машина за перење
Уште 5 дена и 21 ч.
 10 Купувачи
Масажер за истегнување на грб - 20%
OnlineShopping Mk
Масажер за истегнување на грб
Уште 5 дена и 21 ч.
 1 Купувач
Рачен блендер 4 во 1 - 8%
OnlineShopping Mk
Рачен блендер 4 во 1
Уште 5 дена и 21 ч.
 
Вертикална сушара на 3 нивоа - 20%
OnlineShopping Mk
Вертикална сушара на 3 нивоа
Уште 5 дена и 21 ч.
 
Силиконска перница + ГРАТИС навлака - 33%
OnlineShopping Mk
Силиконска перница + ГРАТИС навлака
Уште 5 дена и 21 ч.
 
Анатомски потпирач за грб 1+1 ГРАТИС - 25%
OnlineShopping Mk
Анатомски потпирач за грб 1+1 ГРАТИС
Уште 5 дена и 21 ч.
 
Безжични слушалки P15
Kupinapopust.mk
Безжични слушалки P15
Уште 5 дена и 21 ч.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 43%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 5 дена и 21 ч.
 
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 5 дена и 21 ч.
 1 Купувач
LED огледало за шминкање - 29%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 5 дена и 21 ч.
 
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 56%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 5 дена и 22 ч.