31% попуст или 1100 ден. за Shiatsu 3D масажер за врат

Со купување на овој ваучер добивате 25 "kupinapopust" поени.

Купи за 1100 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 1599 ден.
  • Попуст 31%
  • Заштедуваш 499 ден.
 • Преостанато време
 • 1 Купувач
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  12.01.2021  до  31.01.2021 

Добивате:
• Shiatsu 3D масажер за врат
 Шиатсу е една од најважните техники на масирање
 3D масажерот ја имитира токму шиатсу масажата
 Со користење на масажерот секојдневно ќе можете да го опуштате вашето тело од секојдневниот стрес, како и да ја намалите болката во вашиот грб, раменици, раце, мускули и зглобови
 Шиатсу масажерот исто така ја подобрува циркулацијата на крвта и придонесува за мускулна релаксација
• Лесно е прилагодлив на вашето тело, едноставно го поставувате на вратот и ги ставате рацете во деловите кои се наменети за нив
• Со едноставно притискање на копчето за вклучување вашата релаксација започнува
 Шифра на производот: 4542
Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 , 02 3 256 027 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Vitar здрави зглобови - 30 капсули - 15%
“Green Master“ Македонија
Vitar здрави зглобови - 30 капсули
Уште 6 дена и 19 ч.
 3 Купувачи
Безконтактен инфраред топломер - 31%
OnlineShopping Mk
Безконтактен инфраред топломер
Уште 6 дена и 19 ч.
 
Вертикална сушара на 3 нивоа - 27%
OnlineShopping Mk
Вертикална сушара на 3 нивоа
Уште 6 дена и 19 ч.
 
Spin Scrubber - ротирачка четка за чистење - 28%
OnlineShopping Mk
Spin Scrubber - ротирачка четка за чистење
Уште 6 дена и 19 ч.
 
Монтажен гардеробер
OnlineShopping Mk
Монтажен гардеробер
Уште 6 дена и 19 ч.
 
RGB LED самолеплива лента во боја - 42%
OnlineShopping Mk
RGB LED самолеплива лента во боја
Уште 6 дена и 19 ч.
 2 Купувачи
Нинтендо со 620 игри - 40%
OnlineShopping Mk
Нинтендо со 620 игри
Уште 6 дена и 19 ч.
 
Sinbo електрично ѓезве - 20%
OnlineShopping Mk
Sinbo електрично ѓезве
Уште 6 дена и 19 ч.
 
Eлектрично ѓезве SuTai
OnlineShopping Mk
Eлектрично ѓезве SuTai
Уште 6 дена и 19 ч.