899 ден. за 699 ден. за Infrared Dolphin Massager - модел KL-99

Со купување на овој ваучер добивате 21 "kupinapopust" поени.

Купи за 699 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  16.12.2021  до  30.06.2022 

Добивате:
 Infrared Dolphin Massager - модел KL-99
 Едноставен дизајн
 Лесен за ракување
 Преносливи придобивки
 Ја поттикнува циркулацијата на крвта
 Може да го масирате секој дел од вашето тело
 Рефлексолошка терапија
 Ги опушта мускулите и ја елиминира болката предизвикана од ригорозните спортски активности
 Ги намалува болките предизвикани од замор или ревматизам
 Применливо за физиотерапија на сите делови од телото
 Ги опушта мускулите од замор и нервна болка
 Со две функции за прилагодување на брзината
 Елиминира спазам во рамото и долниот дел на грбот
Појаснување:
 Телесната масажа може да го ублажи заморот и болката поради движењето и нервната напнатост
 Со две прилагодливи брзини на масажа:
1. Брзата брзина на масажа може да ги истегне тензичните мускули
2. Бавната брзина на масажа може да помогне да се олесни болката во мускулите.
 Генијалниот надворешен дизајн најдобро одговара на карактеристиките на телото
 3 иновативни функции:
1. Инфрацрвените зраци директно функционираат на површината на вашето тело, ако се комбинираат со загревање, резултатот од масажата ќе биде уште поочигледен.
2. Моќното магнетно поле може да го зајакне функционирањето на крвните садови и да го подобри метаболизмот.
3. Главата за масажа е изработена од високотехнолошка инженерска пластика, а со функцијата за прилагодување на брзината, можете да ја изберете соодветната брзина која што ја посакуватеУл. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Трговец е фирмата Груп Поинт дооел Скопје, со седиште на ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, населба Мичурин, Аеродром, Скопје, ЕМБС: 6848958, Даночен број: МК4080013534665  

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Од неодамна ја имаме и улогата на online marketshop, поточно продаваме производи кои се и без попуст, но сепак со привлечни цени. Нудиме и производи за кои сметаме дека нашите корисници ќе имаат интерест без оглед на цената.
Kupinapopust како веб страната постои скоро 10 години, а се карактериза со оптимизирано и пред се сигурно online плаќање, брза и навремена достава, како и квалитетна корисничка поддршка. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Лежалка на преклоп
Kupinapopust.mk
Лежалка на преклоп
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Јуни-Јули - Острошки Манастир  - 14%
Т.А „КупиНаПопуст“
Јуни-Јули - Острошки Манастир 
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - Мак-2 - 40%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-2
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - Мак-3 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-3
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - Мак-4 - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - Мак-4БС - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4БС
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - Мак-5 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - Мак-5БС - 24%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5БС
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - Мак-7 - 21%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-7
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - модел Мак-11 - 23%
Kupinapopust.mk
Плакар - модел Мак-11
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - модел ФОРТ
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ФОРТ
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - модел МИНТО
Kupinapopust.mk
Плакар - модел МИНТО
Уште 5 дена и 12 ч.
 
Плакар - модел ЛУТОС
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ЛУТОС
Уште 5 дена и 12 ч.