40% попуст или 804 ден. за магнетски појас за половина со 20 магнети кои емитуваат инфрацрвени зраци од „Super Ortho“

Со купување на овој ваучер добивате 13 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 1340 ден.
    • Попуст 40%
    • Заштедуваш 536 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  17.01.2018  до  31.03.2018 

Добивате:
• Магнетски појас за половина
• Високо квалитетни, еластични ленти со велкро лепенки.
• 20 магнети кои емитуваат инфрацрвени зраци.
• Со пролонгирано користиње ослободува од болка и помага за одржување на правилниот став на телото.
Појаснување:
• Производот е изработен од еластични ленти со отвори на структурата, кои овозможуваат добра вентилација. 
 Внатрешниот материјал  е составен од памук кој апсорбира влажност и дава  пријатно чувство при носење. 
 Дизајниран е за заштита  од повреди и ослободување од болка. 20  магнети  кои емитуваат далечни инфрацрвени зраци на целото тело овозможуваат забрзување на крвната циркулација одржување на топлината на телото и природна топлинска терапија.
 Препорачливо за:
- Лумбална болка
- Нарушување на лумбалниот ‘рбет
- Нерамнотежа на мускулите на лумбалниот ‘рбет
- Спондилоза
- Дискус хернија
- Дископатија
- Реума
- Ишијас
- Поддршка и заштита при секојдневни активности.
 Состав:
- 30% Памук
- 30% Полиестер
- 20% Магнет
- 10% Најлон
- 10% Гума
 Големина:
- М  68-84 цм
- L  81-96 цм
- XL  94-109 цм
- XXL 107-122 цм
 Внимание: При некоја кожна реакција, чешање, Ве молиме престанете со употреба и консултирајте се со доктор.
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 Телефон за контакт 02/ 3 095 002 или 070/ 215 994
 Прво го купувате ваучерот од kupinapopust, а потоа го подигнувате производот од „Super Ortho“
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон.


Ул. Владимир Каваев
Нас. Влае (позади Макпетрол)
Покажи ми го патот
тел: 023095002, 070215994
понеделник-петок 09:00-20:00 часот
сабота 09:00-14:00 часот
e-mail:
info@superortho.com.mk
WEB
Facebook
Twitter

 Задолжително е прикажување на купонот при искористување на услугата или подигање на производот.

„Super Ortho“

Производите на SuperOrtho се произведени по најнови и најсовремени стандарди, ги поседуваат сите сертификати за безбедност, функционалност, ефикасност и квалитет.
Сертификати: CE – ISO13485 – FDA

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Омбре нијансирање или прамени на фолија + фенирање - 76%
Студио „Ин Малова“ - Карпош 4
Омбре нијансирање или прамени на фолија + фенирање
Уште 2 дена и 4 ч.
 
10 минутен лежечки Turbo lyxure солариум - 84%
Студио „Ин Малова“ - Карпош 4
10 минутен лежечки Turbo lyxure солариум
Уште 2 дена и 4 ч.
 
Цел пакет третмани (јонизација, механичко чистење, дијамантска микродермоабразија, хемиски пилинг, маска и крема) - 67%
Дерматoлошка орд. „Дерма Плус“-во зградата до Бисер
Цел пакет третмани (јонизација, механичко чистење, дијамантска ми...
Уште 2 дена и 6 ч.
 1 Купувач
Термин - 12.01 - 31.01.2019 год. 
Хотел „Redenka Holiday Club“ Банско
Термин - 12.01 - 31.01.2019 год. 
Уште 8 дена и 10 ч.
 
Tрајна ласерска епилација на регија надусници, бикини или пазуви - 34%
Дерматoлошка орд. „Дерма Плус“-во зградата до Бисер
Tрајна ласерска епилација на регија надусници, бикини или пазуви
Уште 2 дена и 6 ч.
 
Еднодневна шопинг тура во Солун, посета на COSMOS и IKEA секоја САБОТА во текот на Јануари - 21%
Т.А „Идеал Превоз“, Скопје
Еднодневна шопинг тура во Солун, посета на COSMOS и IKEA секоја С...
Уште 2 дена и 6 ч.
 4 Купувачи
HAMACHI електричен тротинет ЕТ - А9 - 9%
Римеко
HAMACHI електричен тротинет ЕТ - А9
Уште 2 дена и 3 ч.
 
HAMACHI електричен тротинет ЕТ- А11 - 9%
Римеко
HAMACHI електричен тротинет ЕТ- А11
Уште 2 дена и 3 ч.
 
SAMSUNG микробранова ME 71A / BOL - 12%
Римеко
SAMSUNG микробранова ME 71A / BOL
Уште 2 дена и 3 ч.
 
Држач за очила за во автомобил - 76%
Тесла Лед
Држач за очила за во автомобил
Уште 2 дена и 6 ч.
 3 Купувачи