52% попуст или 349 ден. за преносен звучник - Nitro N-APPLE 2 Magic Colors од „НИТРО Компјутери“

Со купување на овој ваучер добивате 2 "kupinapopust" поени.

Купи за 349 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 729 ден.
    • Попуст 52%
    • Заштедуваш 380 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  09.09.2020  до  31.05.2022 

Добивате:
 Преносен звучник - Nitro N-APPLE 2 Magic Colors
 Квалитетен звучник со вграден сабвуфер за басовите и можност за засилување на високотонците. 
 Гаранција: 3 месеци
 Македонско упатство во кутијата.
Спецификации:
 Гаџет за сите модерни луѓе и идеален подарок.
 Има изглед на јаболко и можност да се носи како привезок.
 Вграден сабвуфер за длабоки басови.
 Со отворање на звучникот се засилуваат високотонците.
 Вградена Li-Ion батерија за теоретски неограничено полнења.
 Се полни преку USB портот или адаптер со излез од DC 5V.
 USB кабел за полнење на батеријата и аудио кабел се вклучени во пакувањето.
 Слушајте квалитетен звук со стил каде и да се движите.
 Вистинска музичка моќ: 3W
 PMPO моќност: 380W
 SNR: > 89db
 Дијаметар на звучникот: 40mm
 Димензии: 5,5 x 5,5 x 5 cm 
 Бои: сребрена, црвена, зелена, црна, розева
 Пакување: full-color кутија со прозорче за звучникот
 Достапни новогодишни подароци (избор на еден, редовната цена на подароците е до 200 ден.):
Привезок бришач за тач-екран на допир
- Штипка држач за забелешки
- Отварач за шишиња
- Огледалце срце на склопување
- Школка чешел и огледало на склопување
- Пенкало за екран на мобилен
- Украс за 3.5mm приклучок на мобилен телефон
Појаснување:
 Ваучерот може да се користи веднаш.


Ул. Иван Козаров 24 лок. 21
ТЦ Стара Рампа - нас. Кисела Вода
Покажи ми го патот
тел. 02/ 5511- 374
071/ 243 - 833
e-mail: 
nitro@nitro.com.mk
Работно време:
10:00 - 18:00, 
сабота 09:00 - 14:00 ч.
Facebook
WEB


Нитро Компјутери е македонска ИТ фирма која се занимава со следните области на Информатичката Технологија:

- Консулатации во врска со информатичката технологија и извршување на технички сервис
- Продажба на компјутери, печатачи, мултифункциски уреди, дигитални камери, преносни компјутери, DVD, MP3/4 плејери и друга модерна техника
- Полнење на тонери за ласерски печатачи и кертриџи за инк-џет и фото печатачи
- Компјутерска анимација
- Дизајн и подготовки за печатење
- Изработка на компјутерски програми


kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е Друштво за производство, услуги и промет НИТРО КОМПЈУТЕРИ Зоран ДООЕЛ Стајковци Скопје

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Плакар - Мак-2 - 40%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-2
Уште 3 дена и 9 ч.
 
Плакар - Мак-3 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-3
Уште 3 дена и 9 ч.
 
Плакар - Мак-4 - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4
Уште 3 дена и 9 ч.
 
Плакар - Мак-4БС - 20%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-4БС
Уште 3 дена и 9 ч.
 
Плакар - Мак-5 - 27%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5
Уште 3 дена и 9 ч.
 
Плакар - Мак-5БС - 24%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-5БС
Уште 3 дена и 9 ч.
 
Плакар - Мак-7 - 21%
Kupinapopust.mk
Плакар - Мак-7
Уште 3 дена и 9 ч.
 
Плакар - модел Мак-11 - 23%
Kupinapopust.mk
Плакар - модел Мак-11
Уште 3 дена и 9 ч.
 
Плакар - модел ФОРТ
Kupinapopust.mk
Плакар - модел ФОРТ
Уште 3 дена и 9 ч.