Половен лаптоп марка Asus K53U SX152 во одлична состојба, појачан со 4 GB RAM и SSD Hard Disk по цена од само 6200 ден.

Со купување на овој ваучер добивате 525 "kupinapopust" поени.

Купи за 6200 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  17.10.2018  до  30.11.2018 

Добивате:
 Лап топ марка Asus K53U SX152 појачан со 4 GB RAM и SSD Hard Disk
 Лаптоп користен само за работни цели, сочуван во многу добра состојба
• Одличен за секојдневна работа на интернет, Word, Skype и слично
Лап топот доаѓа со оригинал полнач и лап топ торбичка
Појаснување:
 Технички спецификации:
Лаптоп Asus  K53U SX152
- Процесор: AMD Dual-Core C-60 (1.0-1.33 GHz)
- Екран: 15.6 "(1366х768) LED
- RAM меморија: 4GB
- SSD Hard Disk 300 GB
- AMD Radeon HD 6290 
- LAN
- Wi-Fi 
- DOS
- Teжина: 2.60 кг

Постапка за превземање на производот:
 По уплатата јавете се на 078/ 439-829 или пишете на admin@kupinapopust.mk за да Ве информираме кога може да го подигнете производот.
• Лап топот можете да го погледнете и тестирате во просториите на kupinapopust секој работен ден помеѓу 09:00 и 17:00 часот
 Напомена: Производот се подига од канцелариите на kupinapopust.mk
 Доколку не сте во можност да го подигнете производот, пишете ни на admin@kupinapopust.mk ваше име и презиме, е-маил адреса со кој е купен ваучерот, точна адреса каде сакате да го доставиме производот и телефон за контакт. 


 Доставата за Скопје за пратки од 1-3кг чини само 130 ден.

 За другите градови од 1-3кг - 130 ден. 
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава. ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
Покажи ми го патот
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет

09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк
WEB
FacebookМоже да ве интересираат и следниве понуди:

Машки шорцеви DRY+NIGHT од 'Decathlon'
DECATHLON производи
Машки шорцеви DRY+NIGHT од "Decathlon"
Уште 7 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Сталажа HYLLIS од 'Ikea'
Ikea
Сталажа HYLLIS од "Ikea"
Уште 23 ч. 35 мин.
 1 Купувач
Месечна членарина за групна фитнес активност за мажи - Extreme Workout, жени и деца  - 50%
G - FITNESS (Голден фитнес) - Аеродром
Месечна членарина за групна фитнес активност за мажи - Extreme Wo...
Уште 7 дена и 6 ч.
 
Рачен алат, ударни дупчалки, пневматски ексцентирчни брусилки, акумулаторски одвртувачи и уште многу други производи од продажниот салон за алати „Купи Алат“
Професионални и хоби алати „Купи Алат“ - Нас. Центар
Рачен алат, ударни дупчалки, пневматски ексцентирчни брусилки, ак...
Уште 23 ч. 40 мин.
 7 Купувачи
6 месечен online курс по Германски јазик - 96%
Online курсеви по Германски јазик „Goethe Sprachschule“
6 месечен online курс по Германски јазик
Уште 23 ч. 40 мин.