990 ден. за JBL Charge 3MiNiA Plus Bluetooth водоотпорен звучник достапен во осум бои

Со купување на овој ваучер добивате 31 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • 5 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  07.06.2019  до  31.05.2020 
Добивате:
 JBL Charge 3MiNiA Plus Bluetooth водоотпорен звучник
 Достапни бои: жолто - сина, зелена, сива, сина, сиво - зелена, црвена, црна и сино - црвена
 Карактеристики:

- Безжичен
- Водоотпорен
- Батерија 10000 mAH
- Батерија до 15 часа користење
- Приклучок за микрофон
- Bluetooth
- Слот за TF Card
- Достапен во 8 бои
- Радио
- AUX слот
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба
 На следниов линк може да погледнете подетални информации за производот
Постапка за превземање на производот:
 По уплатата задолжително пишете ни на admin@kupinapopust.mk кој производ сте го уплатиле за да го нарачате истиот. Воедно, пишете ни и Ваше име и презиме, точна адреса за достава, како и телефон за контакт. 
 Производот се испорачува исклучиво со достава и истата чини 120 ден. која ја плаќате при превзeмање на производот.
 Напомена: Производот не може да се подигне од нашите канцелариите!
• Пратките пристигаат за 5 до 7 работни дена низ сите градови.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Апарат за нега на пети
Online Shopping Mk
Апарат за нега на пети
Уште 2 дена и 5 ч.