64% попуст или 219 ден. за држач со кулер за лаптоп / таблет со систем за ладење Nitro N-Cool 6 HOT WHEEL од „НИТРО Компјутери“

Со купување на овој ваучер добивате 1 "kupinapopust" поен.

Купи за 219 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 600 ден.
    • Попуст 64%
    • Заштедуваш 381 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  23.12.2019  до  31.07.2020 

Добивате:
 Држач со кулер за лаптоп / таблет со систем за ладење Nitro N-Cool 6 HOT WHEEL
 Гаранција: 3 месеци
 Пакувањето содржи упатство на македонски јазик
 Компактен и лесен. 
 Четирите рачки се склопуваат, а кабелот се собира во жлебовите од рачките
 Четирите рачки двојно се извлекуваат
 Погоден за лаптопи со дијагонала на екран од 7" до 15,6"
 Вграден вентилатор за разладување на лаптопот со дијаметар од 9cm
 Изработен од ABS пластика
 Налепниците од сунѓер спречуваат лизгање на лаптопот/таблетот од површината
 Уредот се напојува од самиот лаптоп преку USB портата 
 USB кабел е вклучен со држачот
 Вентилаторот го разладува лаптопот од долната страна со што се продолжува неговиот животен век
 Вентилаторот работи со брзина од 1000 ротации во минута 
 Произведува ниско ниво на шум од 9db
 Карактеристики на производот:
- Тело на држачот: метал+пластика
- Рачки: ABS (O-10) пластика
- Налепници: водоотпорна мрсна хартија + сунѓер
 Вентилатори:
- Број: 1
- Димензии: 9cm x 9cm x 2cm
- Број на вртежи: 1000 вртежи/мин.
- Проток на воздух: 28 CFM
- Шум: 9db
 Димензии:
- Отворен
- Ширина: 31cm
- Должина: 31cm
- Висина: 2,4cm
 Затворен:
- Ширина: 13,3cm
- Должина: 13,3cm
- Висина: 2,4cm
- Тежина 90 гр.
- Напојување 5V од USB порта
Појаснување:
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 Производите се подигнуваат од просториите на НИТРО компјутери (ул. Иван Козаров 24 лок. 21 ТЦ Стара Рампа - населба Кисела Вода).
 За сите подетални информации јавете се на некој од следниве телефони: 02/ 5511 - 37402/ 2553 - 472 и 071/ 243 - 833


Ул. Иван Козаров 24 лок. 21
ТЦ Стара Рампа - нас. Кисела Вода
Покажи ми го патот
тел. 02/ 5511- 374
071/ 243 - 833
e-mail: 
nitro@nitro.com.mk
Работно време:
10:00 - 18:00, 
сабота 09:00 - 14:00 ч.
Facebook
WEB


Нитро Компјутери е македонска ИТ фирма која се занимава со следните области на Информатичката Технологија:

- Консулатации во врска со информатичката технологија и извршување на технички сервис
- Продажба на компјутери, печатачи, мултифункциски уреди, дигитални камери, преносни компјутери, DVD, MP3/4 плејери и друга модерна техника
- Полнење на тонери за ласерски печатачи и кертриџи за инк-џет и фото печатачи
- Компјутерска анимација
- Дизајн и подготовки за печатење
- Изработка на компјутерски програми


kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е Друштво за производство, услуги и промет НИТРО КОМПЈУТЕРИ Зоран ДООЕЛ Стајковци Скопје

Може да ве интересираат и следниве понуди:

1 ноќевање за 1 лице со појадок и вечера + СПА / Термин - 07.07 - 31.08.2020 год. - 54%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
1 ноќевање за 1 лице со појадок и вечера + СПА / Термин - 07.07 -...
Уште 8 дена и 16 ч.
 
Woolmark Silver Safe волнен појас со магнет - 33%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Woolmark Silver Safe волнен појас со магнет
Уште 1 ден и 16 ч.
 
Mасажер за грб JOCCA - 35%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Mасажер за грб JOCCA
Уште 1 ден и 16 ч.
 
Електрична четка за заби - 50%
NikMit
Електрична четка за заби
Уште 1 ден и 16 ч.
 
Тример за отсранување на влакна - 63%
NikMit
Тример за отсранување на влакна
Уште 1 ден и 16 ч.
 2 Купувачи
Mидер без ногавици - Genie Slim - 53%
NikMit
Mидер без ногавици - Genie Slim
Уште 1 ден и 16 ч.
 
Пенкало за гравирање - 46%
Online Shopping Mk
Пенкало за гравирање
Уште 1 ден и 16 ч.
 
Рачна пумпа за вода
Online Shopping Mk
Рачна пумпа за вода
Уште 1 ден и 16 ч.
 1 Купувач
Be Active - појас за колено - 50%
Online Shopping Mk
Be Active - појас за колено
Уште 1 ден и 16 ч.
 
One Power очила
Online Shopping Mk
One Power очила
Уште 1 ден и 16 ч.
 1 Купувач