11% попуст или 410 ден. за Hama ТВ држач THOMSON H 132031

Купи за 410 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 460 ден.
    • Попуст 11%
    • Заштедуваш 50 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  10.11.2020  до  31.12.2020 

Добивате:
 Hama ТВ држач THOMSON H 132031
 Спецификации:
Интегрирана либела за брзо и лесно монтирање
- Боја: Црна
- Материјал: челик
- Екстремно рамнa формa и модерен дизајн кој не зазема многу простор
- Препорачанa големина на екранот: 48-122 cm (19″ to 48″)
 Шифра на производот: 14333
Појаснување:
• Производот е лесен за употребаУл. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
Покажи ми го патот
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк
WEB
Facebook


Kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производите. Трговец е фирмата Римеко ДОО со ЕДБ MK4030992138506 и седиште на Ул. Перо Наков бр. 116, Скопје.

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Mасажер за грб JOCCA - 61%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Mасажер за грб JOCCA
Старт на 00:00 27.11.2020
 
Дермаролер - 34%
Ipsum ДООЕЛ
Дермаролер
Старт на 00:00 27.11.2020
 
Машки часовник од брендот DANIEL KLEIN - 49%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Машки часовник од брендот DANIEL KLEIN
Старт на 00:00 27.11.2020
 
Машки часовник од брендот DANIEL KLEIN - 49%
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Машки часовник од брендот DANIEL KLEIN
Старт на 00:00 27.11.2020
 
Тава со рачка ф20 - 37%
Братство Инокс ДОО - Охрид
Тава со рачка ф20
Уште 9 дена и 8 ч.
 1 Купувач
Правоаголна тава од 41цм - 37%
Братство Инокс ДОО - Охрид
Правоаголна тава од 41цм
Уште 9 дена и 8 ч.
 
Правоаголна тава од 42цм - 19%
Братство Инокс ДОО - Охрид
Правоаголна тава од 42цм
Уште 9 дена и 8 ч.
 
Правоаголна тава во висина од 8цм - 10%
Братство Инокс ДОО - Охрид
Правоаголна тава во висина од 8цм
Уште 9 дена и 8 ч.
 
Правоаголна тава во висина од 6,5цм - 10%
Братство Инокс ДОО - Охрид
Правоаголна тава во висина од 6,5цм
Уште 9 дена и 8 ч.
 
Правоаголна тава во висина од 4цм - 10%
Братство Инокс ДОО - Охрид
Правоаголна тава во висина од 4цм
Уште 9 дена и 8 ч.
 
Ѓувечара - 10%
Братство Инокс ДОО - Охрид
Ѓувечара
Уште 9 дена и 8 ч.
 
Преносен уред за дезинфекција - 38%
Online Shopping Mk
Преносен уред за дезинфекција
Уште 9 дена и 8 ч.
 1 Купувач