560 ден. за променлив филтер Unimax AcquaMag Mg2+ (за бокали Astra Unimax) од „Green Master Macedonia"

Истечено Купи како подарок
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  23.01.2020  до  30.04.2020 

Добивате:
 Променлив филтер Unimax AcquaMag Mg2+ (за бокали Astra Unimax)
 За да сте поздрави и посилни употребувајте го првиот во Македонија филтер за прочистување и дополнително збогатување на вода со магнезиумови јони.
 За помалку од 2,5 денари за литар Вие добивате здрава и чиста вода за пиење и заштедувате годишно над 200 евра за купување на флаширана минерална вода и додатоци во исхраната на база на магнезиум.
Појаснување:
 За производот:
Ослободува магнезиумови јони во водата
- Го подржува здравјето и убавината
- Го отрстранува песокот, рѓата, механичките нечистотии
- Го отстранува хлорот, тешките метали, пестицидите, детергентите
- Ја намалува тврдината на водата
- Ви заштедува пари
 Допрете до водата збогатена со магнезиум. Магнезиумот е од големо значење за животот, како што е и водата. Тој ја подобрува концентрацијата и меморијата, штити од аритмија и висок крвен притисок, ја опушта мускулатурата, го намалува стресот и го забавува процесот на стареење.
 Ете зошто, DAFI ја соедини силата на магнезиумот со чистата и вкусна вода, и создаде нова генерација на филтри, кои што не само што ја прочистуваат водата туку и дополнително ја збогатуваат со скапоцен магнезиум. Благодарение на тоа, нивото на магнезиум се обновува со секоја голтка прочистена вода.
 Тоа е особено важно при проблеми со:
-  Коските и зглобовите
- Забите
- Мускулите и рскавиците
- Кардиоваскуларниот и нервниот систем
- Памтењето и стресот.
Постапка за уплата и превземање на производот:
 Доколку уплаќате електронски, по уплатата, Ве молиме пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број. Доставата се доплаќа во зависност од тежината и габаритноста на производот. Можно е да го подигнете производот сами од нашите канцеларии.

• Доколку сте направиле нарачка на производот за плаќање при превземање, тогаш постојат две опции:

- Производот го плаќате и подигате од нашите канцеларии на ул.Никола Вапцаров бр.3/1, населба Центар (позади Министерство за Правда, лепенка зграда до Технометал Вардар во жолт влез, прв стан) - МАПА - Покажи ми го патот 

или 

 - Производот Ви се доставува на домашна адреса. 

Доставата се доплаќа и тоа:
 За Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
 Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.

 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 , 02 3 256 027 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  

 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк

• Производот се подигнува од канцелариите на kupinapopust или ви се доставува на ваша адреса со соодветна доплата.

Добре дојдовте во светот на Green Master – Свет на неограничен успех и благосостојба!

 Повеќе од 15 години Green Master помага во остварување на мечтите на многу луѓе за еден поубав, поздрав и поуспешен свет и повеќе од 15 години сме успешни во таа наша мисија.

Создаваме и нудиме единствени производи кои ја придобија довербата на милиони клиенти во повеќе од 15 земји од целиот свет. Сето тоа го постигнуваме благодарение на екипата на докажани професионалци во областа на медицината, техниката, иновациските технологии и маркетингот. Континуирано се развиваме во нови области и пазари, со нови идеи и проекти, успеавме да се докажеме дека сме најдобри со производите, можностите и соработката кои ги нудиме.

Производите во компанијата се поделени во три категории ЗДРАВЈЕ, УБАВИНА и ДОМ.

Програмата ЗДРАВЈЕ опфаќа широк асортиман на внимателно одбрани додатоци во исхраната од повеќе реномирани производители, како и на иновативни апарати кои што имаат позитивен ефект врз здравјето на луѓето.  

Во програмата УБАВИНА ќе пронајдете природна козметика со иновативни формули, производи кои што се светски хитови, и се специјално одбрани за Вас за перфектен здрав, младешки и негуван изглед.

Програмата ДОМ се одликува со еколошки иновативни производи  со висок квалитет и докажана

ефикасност. Тука на едно место ќе пронајдете производи за здраво готвење и чување на храна,

производи за чистење и перење кои не ја загадуваат животната средина, како и серија на

производи од волна со Woolmark сертификат.

Со Многу љубов,

Тимот на Green Master Македонија

Kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец и гарант за производот е фирмата ГРИН МАСТЕР ДООЕЛ увоз-извоз Скопје со седиште на АНАСТАС МИТРЕВ 19-а, Скопје, нас. Аеродром и ЕДБ  MK4057011514428

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Vitar здрави зглобови - 30 капсули - 15%
“Green Master“ Македонија
Vitar здрави зглобови - 30 капсули
Уште 5 дена и 20 ч.
 3 Купувачи
Безконтактен инфраред топломер - 31%
OnlineShopping Mk
Безконтактен инфраред топломер
Уште 5 дена и 20 ч.
 
Shiatsu 3D масажер за врат - 31%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 5 дена и 20 ч.
 1 Купувач
Вертикална сушара на 3 нивоа - 27%
OnlineShopping Mk
Вертикална сушара на 3 нивоа
Уште 5 дена и 20 ч.
 
Spin Scrubber - ротирачка четка за чистење - 28%
OnlineShopping Mk
Spin Scrubber - ротирачка четка за чистење
Уште 5 дена и 20 ч.
 
Монтажен гардеробер
OnlineShopping Mk
Монтажен гардеробер
Уште 5 дена и 20 ч.
 
RGB LED самолеплива лента во боја - 42%
OnlineShopping Mk
RGB LED самолеплива лента во боја
Уште 5 дена и 20 ч.
 2 Купувачи
Нинтендо со 620 игри - 40%
OnlineShopping Mk
Нинтендо со 620 игри
Уште 5 дена и 20 ч.
 
Sinbo електрично ѓезве - 20%
OnlineShopping Mk
Sinbo електрично ѓезве
Уште 5 дена и 20 ч.
 
Eлектрично ѓезве SuTai
OnlineShopping Mk
Eлектрично ѓезве SuTai
Уште 5 дена и 20 ч.