240 денари за Dr.Silver Homeopathy -  Револуционерна паста за здрави и бели заби со хомеопатска формула и активни сребрени јони од "Green Master Македонија". 

Со купување на овој ваучер добивате 4 "kupinapopust" поени.

Купи за 240 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  30.01.2019  до  31.03.2019 

Добивате:
• Dr.Silver Homeopathy -  Револуционерна паста со хомеопатска формула и активни сребрени јони
 Здрави и бели заби за блескава насмевка
Појаснување:
• За производот:
- Состав: сребрени јони, лимон, ксилитол
Со вкус на лимон! Без ментол, флуор, шеќер, парабени, SLS, вештачки бои и ароми!
- Дејство: Пастата за заби Dr.Silver HOMEOPATHY е природен производ со иновативни состојки. Чисти, заздравува и избелува. Обезбедува комплетна грижа на забите и усната шуплина. Специјално создадена за луѓе кои што водат природен начин на живот и за луѓе кои употребуваат хомеопатски лекови. Не содржи вештачки состојки и не предизвикува алергиски реакции, дури и кај најосетливите организми. Сребрените јони делуваат антибактериски, ги уништуваат штетните микроорганизми во усната шуплина и го елиминираат лошиот здив. Екстрактот од лимон дава освежувачка арома, а воедно во комбинација со содата ги избелува забите. Ксилитолот ги заштитува забите од кариес и забен камен. Исто така го спречува развивањето на бактерии и воспаленија во усната шуплина.
Постапка за превзeмање на производот:
 По уплатата задолжително јавете се на 078/ 439-829 или пишете на admin@kupinapopust.mk за да го нарачате производот.
 Напомена: Производот се подига од канцелариите на kupinapopust.mk
 По купување на ваучерот за вашиот избран производ, на Вашиот е-маил ќе добиете информација кога производот би бил достапен за подигнување од нашите канцеларии!
 Доколку не сте во можност да го подигнете производот, пишете ни на admin@kupinapopust.mk, ваше име и презиме, е-маил адреса со кој е купен ваучерот, точна адреса каде сакате да го доставиме производот и телефон за контакт.

• Доставата за Скопје за пратки до 1кг чини само 99 ден.
 За другите градови до 1кг - 130 ден. 
• Пратките пристигаат за 1 до 2 дена за Скопје и 2 до 3 дена за низ републиката.

 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Анастас Митрев 19А (нас. Мичурин), Скопје
Покажи ми го патот
тел. 02 3077 747; 078-210-081 или 078-459-055.
Раб. време: 
Од пон. до пет. од 10:00 до 18:00ч.
e-mail: 
gmmacedonia@gmail.com
Facebook
Web

• Производот се подигнува од просториите на „Green Master Macedonia“ или ви се доставува на ваша адреса со соодветна доплата.

Kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец и гарант за производот е фирмата, "Green Master Macedonia".

Алое Вера - крем за заштита од сонце. Ја заштитува кожата од сончевите зраци и обезбедува здрав бронзен тен благодарение на специјалниот комплекс PROSUN – UV. Кремот за сончање ја штити кожата од изгореници и обезбедува здрав природен тен  благодарение на специјалниот PROSUN-UV® комплекс, кој обезбедува максимална отпорност на сончевите зраци и го зголемува времетраењето на заштитата. Маслото од морков и витамин Е ги стимулираат природните заштитни механизми на кожата. Присуството на алое вера (20%), ја навлажнува, освежува и смирува кожата и ја штити од сушење од сончевите зраци и солта (хлорот).Ќ

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Термин - 01.03 - 31.03.2019 год. 
Хотел „Friends“ 3* Банско
Термин - 01.03 - 31.03.2019 год. 
Уште 19 ч. 23 мин.
 
7 или 9 ноќевања со вклучен автобуски превоз
T.A Фибула Травел, Скопје
7 или 9 ноќевања со вклучен автобуски превоз
Уште 1 ден и 14 ч.
 2 Купувачи
Термин. 18.02 - 31.03.2019 год. - 17%
Хотел „Finlandia“ - Пампорово
Термин. 18.02 - 31.03.2019 год.
Уште 19 ч. 23 мин.
 
25% попуст на сите фризерско - козметички услуги
Студио за убавина „La Sensa“ - Нас. Центар
25% попуст на сите фризерско - козметички услуги
Уште 1 ден и 14 ч.
 1 Купувач
 E-Table масичка за лаптоп
Mobi Smart
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 1 ден и 14 ч.
 1 Купувач
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 71%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 1 ден и 13 ч.
 17 Купувачи
Руски поларни машки хулахопки
Kupinapopust.mk - нас.Центар
Руски поларни машки хулахопки
Уште 1 ден и 14 ч.
 2/7 Купувачи
Никотин СТОП од 12 или 36 филтри
„Boerner - Germany“
Никотин СТОП од 12 или 36 филтри
Уште 1 ден и 14 ч.
 1 Купувач
Капуера фит тренинзи за деца и возрасни - 51%
Спортски боречки клуб „КАПУЕРА“ - Нас. Центар
Капуера фит тренинзи за деца и возрасни
Уште 1 ден и 14 ч.
 1 Купувач
1 час билијард + 2 пијалоци по избор
Билијард клуб „Hazard“
1 час билијард + 2 пијалоци по избор
Уште 1 ден и 14 ч.
 434 Купувачи
Кактуси во стаклен или дрвен сад - 41%
Radost We Kids
Кактуси во стаклен или дрвен сад
Уште 19 ч. 23 мин.