23% попуст или 999 ден. за Iskrа калорифер FH 08 + 2 год. гаранција + бесплатна достава

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 1299 ден.
    • Попуст 23%
    • Заштедуваш 300 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  14.01.2021  до  28.02.2021 

Добивате:
 Iskrа калорифер FH 08
 Бесплатна достава
Технички карактеристики:
- Напон: 220V-240V~50/60Hz
- Моќност: 2000W
- 2 јачини: 1000W - 2000W
- 3 функции на дување: ладно, топло, жешко
- Функција за одржување на топлина
- Заштита од прегревање
- Заштита од превртување
- Термостат
- Индикатор
- Должина на кабел: 1,5m
- Димензии на пак (mm): 265 (D) x 130 (Š) x 285 (V)
- Нето тежина: 0,9 kg
- 2 год. гаранција
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба


Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч


ISKRA - симбол за квалитет веќе со децении!

Нудиме голем асортиман на производи од реномираниот бренд Искра. Дупчалки, косилки, бормашини, тримери, рачни алати, апарати за домаќинство и многу други производи! Одберете го вашиот посакуван производ и нарачајте веднаш! За корисниците кои ќе платат со платежна картичка доставата е бесплатна!


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет камион со коцки
OnlineShopping Mk
Сет камион со коцки
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Друштвена игра - лажго
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - лажго
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Бебешка тропка - сонце
OnlineShopping Mk
Бебешка тропка - сонце
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Друштвена игра - балон
OnlineShopping Mk
Друштвена игра - балон
Уште 4 дена и 14 ч.
 
Сет за готвење од 13 делови - 31%
OnlineShopping Mk
Сет за готвење од 13 делови
Уште 4 дена и 14 ч.