2199 ден. за DYNAMIC метална конвектор греалка од 2000W

Со купување на овој ваучер добивате 36 "kupinapopust" поени.

Купи за 2199 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  25.11.2022  до  28.02.2023 

Добивате:
• DYNAMIC метална конвектор греалка од 2000W
• Спецификации:
Грејна моќ 750W/1250W/2000W
- Ротационен прекинувач
- Прилагодлив термостатот
- Безбедно термичко
- Исклучување
- Заштита од прегревање
- Индикаторско светло
- Вградени рачки за носење
- Самостојна или монтирана на ѕид
- 24-часовен тајмер
- Турбо вентилатор (опционално)
- Метален дизајн
- Димензии: 965x145x440mm
- Не може да се монтира на ѕид
 Гаранција: 1 год.
 Шифра на производот: 7482


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 56%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 1 ден и 22 ч.
 
Led ламба во форма на месечина - 45%
OnlineShopping Mk
Led ламба во форма на месечина
Уште 1 ден и 22 ч.
 3 Купувачи
Depilatory Heater Konsung
OnlineShopping Mk
Depilatory Heater Konsung
Уште 1 ден и 22 ч.
 
Сет од 3 ластици за вежбање - 29%
OnlineShopping Mk
Сет од 3 ластици за вежбање
Уште 1 ден и 22 ч.
 
LED огледало за шминкање - 34%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 1 ден и 22 ч.
 2 Купувачи
Дермаролер - 20%
Ipsum ДООЕЛ
Дермаролер
Уште 1 ден и 22 ч.
 25 Купувачи
Shiatsu 3D масажер за врат - 50%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 1 ден и 22 ч.
 5 Купувачи
Масажер за врат
OnlineShopping Mk
Масажер за врат
Уште 1 ден и 22 ч.
 
Мини машина за шиење - 30%
OnlineShopping Mk
Мини машина за шиење
Уште 1 ден и 22 ч.
 1 Купувач
Организер за над машина за перење - 43%
OnlineShopping Mk
Организер за над машина за перење
Уште 1 ден и 22 ч.
 1 Купувач
Магична табла - 42%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 1 ден и 22 ч.
 1 Купувач