599 ден. за Преносна скара на ќумур

Со купување на овој ваучер добивате 15 "kupinapopust" поени.

Купи за 599 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 799 ден.
  • Попуст 25%
  • Заштедуваш 200 ден.
 • Преостанато време
 • 1 Купувач
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  08.07.2021  до  05.08.2021 

Добивате:

Преносна скара на ќумур која е практична за носење и одржување, не зафаќа простор.

Лесно се чисти, изработена од метал кој рамномерно ја распоредува топлината.

Безбедна и лесна за употреба.

Лесна за распакување и пакување, погодна за транспорт.

Наменета специјално за скара на отворено.

Димензии: 35 x 27 x 20см

Појаснување:

 Производот се испорачува исклучиво со достава.
За плаќање при превземање на производот доставата се доплаќа.

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет од 3 ластици за вежбање - 29%
OnlineShopping Mk
Сет од 3 ластици за вежбање
Уште 4 дена и 2 ч.
 1 Купувач
LED огледало за шминкање - 29%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 4 дена и 2 ч.
 
Машка торбичка - 30%
OnlineShopping Mk
Машка торбичка
Уште 4 дена и 2 ч.
 
Спинер - Fidget N-Spinner Magic Colors во модел по избор - 70%
„НИТРО Компјутери“ - нас. Кисела Вода
Спинер - Fidget N-Spinner Magic Colors во модел по избор
Уште 4 дена и 2 ч.