600 ден. за Magic Hose црево - задолжителен елемент за секој двор или градина

Со купување на овој ваучер добивате 18 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
  • 3 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  11.06.2019  до  30.11.2019 

Добивате:
 Magic Hose - црево
 Неверојатното Magic Hose црево е елемент што треба да го има во секоја куќа, затоа што помина времето на тврдите гумени црева кои се крајно непрактични и зафаќаат многу простор.
 Magic Hose се растегнува и шири до 3 пати од својата големина со што добивате подобар млаз на вода, притоа зафакајќи многу мал простор.
 Се оптегнува до 22.5 метри кога тече вода низ него, а кога е сопрена водата е долго само 7 метри.
 Има 7 програми на прскање и може да се монтира на било каква чешма.
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба!
 На следниов линк може да погледнете подетални информации за производот
Постапка за превземање на производот:
 По уплатата задолжително пишете ни на admin@kupinapopust.mk кој производ сте го уплатиле за да го нарачате истиот. Воедно, пишете ни и Ваше име и презиме, точна адреса за достава, како и телефон за контакт. 
 Производот се испорачува исклучиво со достава и истата чини 110 ден. која ја плаќате при превзeмање на производот.
 Напомена: Производот не може да се подигне од нашите канцелариите!
• Пратките пристигаат за 5 до 7 работни дена низ сите градови.
 Напомена: За достава низ цела република за приградски населби, индустриски зони и села со оддалеченост до 5 км од регионален пат со пристапен пат за достава - + 50 ден од цената за достава.


Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Апарат за нега на пети
Online Shopping Mk
Апарат за нега на пети
Уште 2 дена и 5 ч.