33% попуст или 199 ден. Flex tape – супер силна водоотпорната лента

Со купување на овој ваучер добивате 10 "kupinapopust" поени.

Купи за 199 ден. Купи како подарок
  • Симнато од 299 ден.
  • Попуст 33%
  • Заштедуваш 100 ден.
 • Преостанато време
 • 10 Купувачи
 • Ваучерот може да се искористи:
  од  02.11.2023  до  31.12.2023 

Flex tape – супер силна водоотпорната лента, одлична за брзо покривање на пукнатини, празнини и дупки.

Се работи за супер силна, водоотпорна гумирана лента, која може да се залепи, да поврзе и да се запечати на разни видови на површини.

Специјално е изработена од гумена и флексибилна подлога. Може слободно да се нанесе на топли, ладни, влажни или суви подлоги, дури и под вода.

Откако ќе се залепи, веднаш ја запира водата, воздухот како и влагата и создава супер силна, флексибилна, водонепропустлива бариера Може да се користи во екстремни временски услови без никаков проблем.

За сврзување на силиконизирани, масни, пластифицирани материјали, одредени ткаенини, како што се платно, најлон, полиестер, синтетика, памук и некои други материјали може да имаат потреба до 24 часа за да стигнат до максимална задршка.

Одлични за: лепење на олуци, чамци, кајаци, цевки од PVC и водовод, системи за прскалки, базени и бањи, прозорци… – Боја: црна – Димензии: 10cm x 1,5m

Начин на употреба – Извлечете лента и исечете ја на посакуваната димензија –Притиснете надолу цврсто на чиста површина и залепете – Продолжете да притискате цврсто за да ги извадите воздушните меурчиња – Откако ќе се примени, Flex tape не може да се репозиционира. Tаа со текот на времето продолжува да се зајакнува на површината каде што е залепена

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ) - 64%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Прегледи по системи (крвна слика, спирометрија, аудометрија, ЕКГ)
Уште 6 дена и 9 ч.
 
 Испитување на Helicobacter pylori IgG - 35%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
 Испитување на Helicobacter pylori IgG
Уште 6 дена и 9 ч.
 1 Купувач
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус - 34%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Испитување на крвна слика, биохемиски и уринарен статус
Уште 6 дена и 9 ч.
 
Led ламба во форма на месечина - 45%
OnlineShopping Mk
Led ламба во форма на месечина
Уште 6 дена и 9 ч.
 
Креативен сет за деца - 35%
OnlineShopping Mk
Креативен сет за деца
Уште 6 дена и 9 ч.
 7 Купувачи
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед - 47%
Спец. орд. по трудова медицина и биохемија „Лукс Медикус“, н...
Издавање на лекарски уверенија со испитувања и преглед
Уште 6 дена и 9 ч.
 
Сигурносен ранец - 35%
OnlineShopping Mk
Сигурносен ранец
Уште 6 дена и 9 ч.
 
Преносен блендер - 33%
OnlineShopping Mk
Преносен блендер
Уште 6 дена и 9 ч.
 
Голема торбица за патување - 25%
OnlineShopping Mk
Голема торбица за патување
Уште 6 дена и 9 ч.
 15 Купувачи
Магична табла - 42%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 6 дена и 9 ч.
 
Lifting на лице - 50%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Lifting на лице
Уште 6 дена и 9 ч.
 
Кислороден третман на лице - 45%
Козметички салон и центар за едукација „Tropic Belleza“,Карп...
Кислороден третман на лице
Уште 6 дена и 9 ч.
 
Блендер и скоковник RAF - 18%
OnlineShopping Mk
Блендер и скоковник RAF
Уште 6 дена и 9 ч.
 
Масажер за истегнување на грб - 20%
Kupinapopust.mk
Масажер за истегнување на грб
Уште 6 дена и 9 ч.
 
Кристална Led столна ламба - 38%
OnlineShopping Mk
Кристална Led столна ламба
Уште 6 дена и 9 ч.
 11 Купувачи
Електрична тава за палачинки - 33%
OnlineShopping Mk
Електрична тава за палачинки
Уште 6 дена и 9 ч.