25% попуст или 199 ден. за Flex Tape - супер силна водоотпорна лента

Со купување на овој ваучер добивате 9 "kupinapopust" поени.

Купи за 199 ден. Купи како подарок
    • Симнато од 399 ден.
    • Попуст 50%
    • Заштедуваш 200 ден.
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  24.11.2022  до  31.12.2022 

Добивате:
 Flex Tape - супер силна водоотпорна лента
Супер силна водоотпорната лента, одлична за брзо покривање на пукнатини, празнини и дупки
 Може да се залепи, да поврзе и да се запечати на разни видови на површини
 Специјално е изработена од гумена и флексибилна подлога. Може слободно да се нанесе на топли, ладни, влажни или суви подлоги, дури и под вода
 Откако ќе се залепи, веднаш ја запира водата, воздухот како и влагата и создава супер силна, флексибилна, водонепропустлива бариера
 Може да се користи во екстремни временски услови без никаков проблем.
• За сврзување на силиконизирани, масни, пластифицирани материјали, одредени ткаенини, како што се платно, најлон, полиестер, синтетика, памук и некои други материјали може да имаат потреба до 24 часа за да стигнат до максимална задршка
• Одличен за: лепење на олуци, чамци, кајаци, цевки од PVC и водовод, системи за прскалки, базени и бањи, прозорци… 
• Боја: црна
• Димензии: 10 цм x 1,5 м
• Начин на употреба:
- Извлечете лента и исечете ја на посакуваната димензија
- Притиснете надолу цврсто на чиста површина и залепете
- Продолжете да притискате цврсто за да ги извадите воздушните меурчиња
- Откако ќе се примени, Flex tape не може да се репозиционира. Tаа со текот на времето продолжува да се зајакнува на површината каде што е залепена
 Шифра на производот: 3179
Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за уплата и превземање на производот:
 Доколку уплаќате електронски, по уплатата, Ве молиме пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број.

 - Производот Ви се доставува на домашна адреса. 

 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  

 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!


Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Shiatsu 3D масажер за врат - 50%
OnlineShopping Mk
Shiatsu 3D масажер за врат
Уште 5 дена и 19 ч.
 
Масажер за врат
OnlineShopping Mk
Масажер за врат
Уште 5 дена и 19 ч.
 
Мини машина за шиење
OnlineShopping Mk
Мини машина за шиење
Уште 5 дена и 19 ч.
 
Организер за над машина за перење - 43%
OnlineShopping Mk
Организер за над машина за перење
Уште 5 дена и 19 ч.
 
Магична табла - 47%
Kupinapopust.mk
Магична табла
Уште 5 дена и 19 ч.
 
Магична шоља за кафе - 46%
OnlineShopping Mk
Магична шоља за кафе
Уште 5 дена и 19 ч.
 
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 5 дена и 19 ч.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 29%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 5 дена и 19 ч.
 
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki - 67%
Kupinapopust.mk
Лепенки за детоксификација на Вашето тело - Kinoki
Уште 5 дена и 19 ч.
 1 Купувач
Безжични слушалки P15
Kupinapopust.mk
Безжични слушалки P15
Уште 5 дена и 19 ч.