2999 ден. за филтер антибактериски PURPLE за Mi Air Purifier - прочистувач на воздух + бесплатна достава

Со купување на овој ваучер добивате 29 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 3500 ден.
    • Попуст 14%
    • Заштедуваш 501 ден.
  • 2 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  08.01.2019  до  30.04.2019 

Добивате:
 Филтер антибактериски PURPLE за Mi Air Purifier - прочистувач на воздух
 Бесплатна достава
Спецификации за филтер антибактериски PURPLE за Mi Air Purifier - прочистувач на воздух:
- Нашиот нов Xiaomi филтер за прочистување (антибактериска верзија) може ефикасно да апсорбира PM0.3, PM2.5, PM10, итн, честички, прашински грини.
- Обложен со специјален антибактериски слој, може да ги убие бактериите. Активираниот јаглерод може да ги елиминира загадувачите во воздухот.
- Xiaomi пурпур е за 4-слојно чистење со високи перформанси. Тоа ќе апсорбира до 99% PM2.5 од воздухот и сите други штетни честички.
- Покрај тоа, ќе го отстрани бензен, амонијак, формалдехид и непријатни миризби и чад.
Главни карактеристики:
- Ефикасно ги елиминира бактериите, прашините, PM2.5 честички во воздухот
- Со специјално дизајниран антибактериски слој, тој може ефикасно да ги убие бактериите
- 4 слоен филтер со брилијантна способност за апсорпција
- Препорачуваме замена на филтерот на секои 6 месеци
- Погоден за оригиналниот Xiaomi OLED дисплеј Прочистувач на воздух 2S / Xiaomi Ми Прочистувач на воздух / Xiaomi Ми Air Purifier 2 / Xiaomi Ми Air Purifier Pro
Појаснување:
 Производот е лесен за употреба
Постапка за превзeмање на производот:
 По уплатата, јавете се на тел: 078/ 439 829 или пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број
 Доставата за овој производ е бесплатна!

Ул. Никола Вапцаров 3/1,
реон 8, Центар, Скопје
Покажи ми го патот
тел: 02/ 3 256 027
078/ 439 829
e-mail
admin@kupinapopust.mk
WEB
Facebook
Раб. време:
секој раб. ден
од 09:00 до 17:00ч

• За сите подетални информации пишете на admin@kupinapopust.mk


Kupinapopust.mk е посредник при промоцијата и продажбата на производот. Трговец е фирмата Крусел дооел, ул.Борис Трајковски 86 а, 1000, Скопје, ДБ: МК4030992215977 


Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson,  Laica, Fagor, Moser, Emide, а последнава година и на Honeywell, Duracraft и Cloer. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало на алати, градинарски производи,  кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн. 


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Online курс за Master Herbalist - 90%
International Open Academy
Online курс за Master Herbalist
Уште 2 дена и 10 ч.
 
Online курс по сметководство и книговодство - 90%
International Open Academy
Online курс по сметководство и книговодство
Уште 2 дена и 10 ч.
 1 Купувач
120 часа online курс по Англиски јазик (TEFLS / TESOL) - 90%
International Open Academy
120 часа online курс по Англиски јазик (TEFLS / TESOL)
Уште 2 дена и 10 ч.
 
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаги и обработка на парадонтални џебови, полирање и флуор импрегнација - 75%
ПЗУ Д-р „Оливера Јанкуловска“ - Ново Лисиче
Чистење на забен камен со ултра звук, отстранување на меки наслаг...
Уште 2 дена и 10 ч.
 1 Купувач
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло - 44%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Маникир со гел лак + пилинг + масажа со органско масло
Уште 1 ден и 15 ч.
 1 Купувач
Комплетен очен преглед - 68%
Оптика ММ - ТЦ Бисер
Комплетен очен преглед
Уште 2 дена и 10 ч.
 
Magic Hose - црево
NikMit
Magic Hose - црево
Уште 2 дена и 10 ч.
 1 Купувач
Хемиско и антибактериско чистење на клима и дополнителни 35% попуст за дополна на фреон - 11%
Др.Хаус-Мултисервис
Хемиско и антибактериско чистење на клима и дополнителни 35% попу...
Уште 2 дена и 10 ч.
 1 Купувач
Шишање, третман со арган за регенерирање на сува и оштетена коса и фенирање  - 54%
Мое студио „Дадар“ - Центар
Шишање, третман со арган за регенерирање на сува и оштетена коса ...
Уште 1 ден и 15 ч.
 15 Купувачи