Електрично ѓезве FABBYGO INOKS RD220A

Со купување на овој ваучер добивате 33 "kupinapopust" поени.

Купи за 1290 ден. Купи како подарок
  • Преостанато време
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  06.09.2021  до  31.10.2021 

Добивате:
 Електрично ѓезве FABBYGO INOKS RD220A
 Спецификации:
- Моќност: 800 w
- Ротација: 360 C
- ON / OFF копче
- Нето тежина на производ: 0.535 kg
Појаснување:
• Производот е лесен за употреба
Постапка за превзeмање на производот:
 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829 , (достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  
 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!

Ул. Венијамин Мачуковски 1а/2-5, Аеродром, Скопје
Се наоѓаме во населба Мичурин, позади Макпетрол бензинската станица до Транспортен центар
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк


Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.

Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Фиокар Sirius сонома - 17%
Kupinapopust.mk
Фиокар Sirius сонома
Уште 6 дена и 5 ч.
 
Фиокар Sirius бел - 17%
Kupinapopust.mk
Фиокар Sirius бел
Уште 6 дена и 5 ч.
 
Плакар Orion сонома - 16%
Kupinapopust.mk
Плакар Orion сонома
Уште 6 дена и 5 ч.
 
Плакар Orion бел - 22%
Kupinapopust.mk
Плакар Orion бел
Уште 6 дена и 5 ч.
 
Аголна полица организер - 9%
Kupinapopust.mk
Аголна полица организер
Уште 6 дена и 5 ч.
 
IPL ласерски третман (трајно отстранување на несаканите влакна, дамки, лузни, акни или фотоподмладување) - 67%
Институт за убавина „Дермаестетика“ - нас. Центар
IPL ласерски третман (трајно отстранување на несаканите влакна, д...
Уште 6 дена и 5 ч.
 
Четка за сушење и фенирање на коса - 45%
OnlineShopping Mk
Четка за сушење и фенирање на коса
Уште 6 дена и 5 ч.
 
Електрична скара
OnlineShopping Mk
Електрична скара
Уште 6 дена и 5 ч.
 
Сецко fabbygo KL-210F Inox
OnlineShopping Mk
Сецко fabbygo KL-210F Inox
Уште 6 дена и 5 ч.
 
Термо бокал fabbygo AL-180GA
OnlineShopping Mk
Термо бокал fabbygo AL-180GA
Уште 6 дена и 5 ч.
 
Електрична цедалка Fabbygo NE-106T
OnlineShopping Mk
Електрична цедалка Fabbygo NE-106T
Уште 6 дена и 5 ч.
 2 Купувачи
Миксер fabbygo LSM-580W
OnlineShopping Mk
Миксер fabbygo LSM-580W
Уште 6 дена и 5 ч.
 1 Купувач
Шејкер fabbygo SB-102 Бел
OnlineShopping Mk
Шејкер fabbygo SB-102 Бел
Уште 6 дена и 5 ч.
 
Шејкер fabbygo SB-102C INOX - 13%
OnlineShopping Mk
Шејкер fabbygo SB-102C INOX
Уште 6 дена и 5 ч.
 
Ремен за кучиња против лаење BarkYap - 24%
Студио Верде
Ремен за кучиња против лаење BarkYap
Уште 6 дена и 5 ч.