35% попуст или 234 ден. за еластичен бандажер за колено од „Super Ortho“

Со купување на овој ваучер добивате 3 "kupinapopust" поени.

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 360 ден.
    • Попуст 35%
    • Заштедуваш 126 ден.
  • 2 Купувачи
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  13.11.2017  до  31.01.2018 

Добивате:
 Еластичен бандажер за колено.
 Превенира од повреди при спортски и работни активности.
 Самолеплива завивна серија за лесно и брзо аплицирање.
 Овозможува соодветна поддршка и компресија.
 Ослободува од болка и оток.
 Го забрзува процесот на заздравување.
Појаснување:
 Идеален е за превенција и поддршка при спортски или работни активности при кои може да дојде до повреда на коленото.
 Производот  е изработен од самолепливи плетени ленти кои овозможуват краевите да се прилагодат на различна големина и притисок. 
 Плетената конструкција дава добра вентилација,топлинска терапија и поддршка на коленото.
 Пролонгираното користење ја подобрува крвната циркулација, ослободува од болка и оток, го забрзува закрепнувањето и превенира
од  повреди
 Препорачливо за:
- Заштита и поддршка.
- Ослободување од притисок.
- Затегнување на коленото.
- Болки при активности.
- Намалување напор на мускули.
 Состав:
- 65% Најлон
- 25% Гума
- 12% Полиестер
 Големина:
- Универзална
 Внимание: При некоја кожна реакција, чешање, Ве молиме престанете со употреба и консултирајте се со доктор.
 Ваучерот може да се користи веднаш.
 Телефон за контакт 02/ 3 095 002 или 070/ 215 994
 Прво го купувате ваучерот од kupinapopust, а потоа го подигнувате производот од „Super Ortho“
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон.

Ул. Владимир Каваев
Нас. Влае (позади Макпетрол)
Покажи ми го патот
тел: 023095002, 070215994
понеделник-петок 09:00-20:00 часот
сабота 09:00-14:00 часот
e-mail:
info@superortho.com.mk
WEB
Facebook
Twitter

 Задолжително е прикажување на купонот при искористување на услугата или подигање на производот.

„Super Ortho“

Производите на SuperOrtho се произведени по најнови и најсовремени стандарди, ги поседуваат сите сертификати за безбедност, функционалност, ефикасност и квалитет.
Сертификати: CE – ISO13485 – FDA

Може да ве интересираат и следниве понуди:

Релакс масажа на ЦЕЛО тело со етерични масла на Esensa mediterana, 60 мин.  - 35%
Салон за убавина „Лаванда Релакс“ - нас. Ново Лисиче
Релакс масажа на ЦЕЛО тело со етерични масла на Esensa mediterana...
Уште 19 ч. 36 мин.
 
Термин - 22.12 - 26.12 или 07.01 - 31.01.2019 год. - 30%
Apart Hotel & Spa Orbilux - Bansko
Термин - 22.12 - 26.12 или 07.01 - 31.01.2019 год.
Уште 7 дена и 2 ч.
 
Термин - 06.12-23.12.2018 и 06.01-30.03.2019 год. 
Hotel Olymp***, Bansko
Термин - 06.12-23.12.2018 и 06.01-30.03.2019 год. 
Уште 7 дена и 2 ч.
 8 Купувачи
Термин - 14.12 - 29.03.2019 год.
Хотел „Casa Karina 4*“, Банско
Термин - 14.12 - 29.03.2019 год.
Уште 19 ч. 29 мин.
 
Библиотека BRUSALI
Ikea
Библиотека BRUSALI
Уште 19 ч. 36 мин.
 1 Купувач
ТВ комода BRUSALI
Ikea
ТВ комода BRUSALI
Уште 19 ч. 24 мин.
 1 Купувач
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год. - 38%
Хотел & СПА „Тино“ - Св. Стефан, Охрид
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год.
Уште 19 ч. 29 мин.
 
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год. - 50%
Хотел „Тино“ - Охрид
Термин - 07.12 - 31.01.2019 год.
Уште 19 ч. 29 мин.
 
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец: 12 тренинзи Power Plate + 12 кардио вежби (со Orbitrek) + 8 антицелулитни масажи - 66%
Фитнес центар „Power Plate Studio MK“
24 Power Plate третмани со личен тренер со времетраење од 1 месец...
Уште 19 ч. 30 мин.
 
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (13x18 cm) или 3 фотографии (15x21 cm) + бесплатна достава - 50%
Фото студио „ДИЧО“
Развивање на фотографии: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (...
Уште 7 дена и 2 ч.
 11 Купувачи
1 час забава и креативност за деца на возраст од 10 - 15 год. - 48%
Драмско студио „Играј и Учи“
1 час забава и креативност за деца на возраст од 10 - 15 год.
Уште 19 ч. 34 мин.
 
Сет од 10 мечиња FABLER BJORN
Ikea
Сет од 10 мечиња FABLER BJORN
Уште 19 ч. 30 мин.
 8 Купувачи