12% попуст или 1010 ден. за Hama ТВ држач H 096039

Истечено Купи како подарок
    • Симнато од 1150 ден.
    • Попуст 12%
    • Заштедуваш 140 ден.
  • Ваучерот може да се искористи:
    од  07.09.2020  до  31.03.2023 

Добивате:
 Hama ТВ држач H 096039
Спецификации:
- Боја: Црна
- Големина: L
- Екстремно рамни форми и модерен дизајн кој не заземаат многу простор
- За оптимално прилагодување на телевизори во секоја соба
- Број на зглобови: 2
- Максимално оптоварување капацитет - 20 kg
 Шифра на производот: 14199
Појаснување:
• Ваучерот може да се користи веднаш.
 kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производот
 За оваа понуда не е задолжително печатење на ваучерот. Доволно е да го покажете единствениот код од ваучерот преку вашиот мобилен телефон или таблет.
Постапка за превземање на производот
 Доколку уплаќате електронски, по уплатата, Ве молиме пишете ни на admin@kupinapopust.mk Ваше име и презиме, адреса каде што сакате да биде испорачан производот, град и телефонски број.

 Нарачка можете да направите и телефонски на моб. и viber 078 439 829(достапни секој работен ден од 09:00 - 17:00 часот)  

 За сите фирми постои можност производите да се уплатат на фактура!Ул. Никола Вапцаров 3/1, реон 8, Центар, Скопје
(до зградата на Технометал Вардар, спроти АМСМ испитниот центар)
Покажи ми го патот
тел. 078/ 439 829
Раб. време:
пон - пет
09:00 - 17:00 ч 
e-mail:
admin@kupinapopust.mк
WEB
Facebook


Kupinapopust е посредник при промоцијата и продажбата на производите. Трговец е фирмата Римеко ДОО со ЕДБ MK4030992138506 и седиште на Ул. Перо Наков бр. 116, Скопје.

Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена.


Тоа е Моќта на Колективното Купување. Да ја искористиме.


Може да ве интересираат и следниве понуди:

Сет за нокти Salon Shaper - 25%
OnlineShopping Mk
Сет за нокти Salon Shaper
Уште 2 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Закачалка за на ѕид - модел АКИРА
Kupinapopust.mk
Закачалка за на ѕид - модел АКИРА
Уште 2 дена и 23 ч.
 2 Купувачи
Монтажна закачалка за алишта - 25%
OnlineShopping Mk
Монтажна закачалка за алишта
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Преносен блендер - 33%
OnlineShopping Mk
Преносен блендер
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Relax & Tone - масажер - 13%
OnlineShopping Mk
Relax & Tone - масажер
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Сет анти-вибрациски подлоги за машина за перење - 45%
OnlineShopping Mk
Сет анти-вибрациски подлоги за машина за перење
Уште 2 дена и 23 ч.
 12 Купувачи
Масажер за истегнување на грб - 20%
OnlineShopping Mk
Масажер за истегнување на грб
Уште 2 дена и 23 ч.
 1 Купувач
Рачен блендер 4 во 1 - 8%
OnlineShopping Mk
Рачен блендер 4 во 1
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Вертикална сушара на 3 нивоа - 20%
OnlineShopping Mk
Вертикална сушара на 3 нивоа
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Силиконска перница + ГРАТИС навлака - 33%
OnlineShopping Mk
Силиконска перница + ГРАТИС навлака
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Анатомски потпирач за грб 1+1 ГРАТИС - 25%
OnlineShopping Mk
Анатомски потпирач за грб 1+1 ГРАТИС
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Безжични слушалки P15
Kupinapopust.mk
Безжични слушалки P15
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Nicer Dicer Plus сецко - 43%
Kupinapopust.mk
Nicer Dicer Plus сецко
Уште 2 дена и 23 ч.
 
 E-Table масичка за лаптоп - 30%
OnlineShopping Mk
 E-Table масичка за лаптоп
Уште 2 дена и 23 ч.
 1 Купувач
LED огледало за шминкање - 29%
OnlineShopping Mk
LED огледало за шминкање
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месеци - 56%
Винер - Едукација сметководство и консалтинг
Курс по практично основно сметководство во времетраење од 2 месец...
Уште 2 дена и 23 ч.
 
Сет двострани заштитни прекривки
Kupinapopust.mk
Сет двострани заштитни прекривки
Уште 2 дена и 23 ч.
 1 Купувач